Existuje náhrady lieku Milgamma N?

viera1107
19. apr 2020

Zdravím, chcem sa spýtať či neviete o nejakej náhrade Milgamy? Ešte v januári mi vyberali spodnú osmičku a od vtedy si necítim zuby a časť brady.. Mala som brať Milgamu, ale neskutočne z nej priberám.. Týždeň Milgamy je u mňa +2kg a povedala by som, že ma aj zapeká.. Neviete o nejakej alternatíve, potrebujem zregenerovať porušený nerv.. Ale nechcem mať 100kg 🙁.. Ďakujem

mogaa
19. apr 2020

@viera1107 B-komplex, ale Milgamma je lepšia.... a nepriberáš zo samotných vitamínov(v tomto prípade B-vitamínov) ale z toho že viac ješ lebo ješ kalorickejšie jedlá....z B-vit. môžeš mať zlepšené trávenie a podporia chuť do jedla, ale nepriberieš z nich - priberáš z jedla a množstvo a energetickú hodnotu si určuješ sama.....čiže ak mi chutí a dáš si miesto jedného taniera jedla dve porcie (a dlhodobo)- tak ano priberieš...ak ti viac chutí jesť a nevieš si odoprieť - stačí začať cvičiť(zvýšiš energetivký výdaj) a nepriberieš....

elenatomasova
19. apr 2020

@mogaa keby to tak bolo ako píšeš 🙂dakto priberá aj z vody.Ja som tiež pribrala z milgammy a to som počula aj iných,že z nej priberajú.

masinka
19. apr 2020

@viera1107 mne odporucila lekarka Gamaneurax, vraj je lepsi ako Milgamma..... Tiez som pribrala 5 kg z posledne 3 mesiace, ale u mna to bude skor tym, ze ja to beriem na zapal sedacieho nervu a ledva sa hybem.

janinah
19. apr 2020

Nepriberas z milgammy.ona len podporuje chut do jedla a to vies ovladat.pridaj biolampu a teple repikove obklady.mam slusenost.pomohlo

mogaa
19. apr 2020

@elenatomasova nemáš pravdu...ani Milgamma a ani antikoncepcia nemajú nič s priberaním.....ano môžu spôsobiť väčšiu chuť do jedla, ale zároven nemajú žiadnu energetickú hodnotu...priberieš ak dlhodobo zvýšiš kalorický príjem alebo ak znížiš výdaj....a to je rovnica ktorá nepustí.....ak niekto "priberá z vody" tak je to pravdepodovne spôsobené hormonálnou nerovnováhou napr.pred menzesom kedy telo zadržiava vodu alebo ak človek je málo a telo si ukladá zásoby......nie sme zvieratká- že sa ak mám väčšiu chuť lebo jem B12 tak musím jesť lebo mi chutí.....ak človek ostane pri pôvodných porciách a rovnakom zložení stravy ako do doby kedy začal jesť B12 tak jednoducho nemá z dôvod pribrať lebo dlhodobo bude enegretická hodnota jedla približne rovnaká....

panelacikova
19. apr 2020

@viera1107
@elenatomasova ja som s krátkymi prestávkami užívala Milgammu N cca 5 rokov (napríklad 3 mesiace, 2 týždne pauza a zas...) Váhu si stále držím rovnakú, +/- 3-4 kilá, ale to závisí od množstva pohybu, nie od množstva vitamínu. Mňa by zaujímali tiež náhrady, ale hlavne z hľadiska ceny, Milgamma je dosť drahá, uvažujem nad týmto:
https://www.mojalekaren.sk/jamieson-b-komplex-1...

megika1
19. apr 2020

@janinah áno,na regeneráciu nervu po pásovom opare som ešte masírovala Janskym olejom,za mňa top 🙂 to mám okrem tee tree oleja a lalie v macerate vzdy v špajzi