Extrakcia dolnej osmičky v Ylux ambulancii

katfun
18. aug 2020

Dobry den, je tu niekto komu nedavno (2019, 2020) robili extrakciu osmiciek v YLUX stomatochirurgii na Racianskom Myte? Mne prave taku robili - 20 min aj s cakanim na ucinok anestezy, ziadne sitie ani antibiotika a zaplatila som 170 eur co sa mi zda naozaj vela. Zajtra idem na kontrolu a chcem si ich na to spytat ale bolo by super keby som vedela kolko u nich nedavno zaplatili ini pacienti za podobny zakrok na porovnanie. Dakujem vopred!!

veronikaszabova
18. aug 2020

@katfun sestra bola na chirurgickej extrakcii v BA - neviem kde - 150€ plus tusim 15€ za oblbovak.

katfun
autor
18. aug 2020

Pre upresnenie, bola to len jedna osmicka

katfun
autor
18. aug 2020

@veronikaszabova dakujem za odpoved. Vies mi aj povedat kolko zubov jej trhali?

veronikaszabova
18. aug 2020

@katfun jeden.
Pisala som jej, kde bola. Potom dopisem

katfun
autor
18. aug 2020

@veronikaszabova Musim znovu napisat tu otazku a jasne uviest, ze sa jedna len o jednu osmicku aby to ludi nemiatlo. Ale dakujem za info 🙂

veronikaszabova
18. aug 2020

@katfun nepis novu diskusiu - admini ti to pomazu, lebo tym porusujes pravidla MK

Onkologicky ustav sv. Alzbety Bratislava

katfun
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katfun
autor
18. aug 2020

@veronikaszabova aaah, ok. Aj tak sa tato zmazat neda. Tak dufam, ze si ludia precitaju diskusiu aby vedeli, ze je rec len o jednej osmicke. 🙂

katfun
autor
18. aug 2020

@veronikaszabova dakujem za info. Chcem sa ich zajtra na to spytat v ambulancii ale lekari niekedy tak urazene reaguju ked chces aby ti vysvetlili cenu 🙂

mmoni89
18. aug 2020

@katfun v 2018 som platila ešte 70€ Ale viem že sestra tiež platila okolo 150€ teraz nedávno

kittyna5
18. aug 2020

Ja som tam mala ísť v 2019, ale nakoniec som nešla a v ten deň išla aj kamarátka a každá sme mali platiť inú sumu. Ide o to ako zložito je zub uložený atď okolo toho ďalšie veci. Takže keď to je ľahký zákrok tak to je menej, pokiaľ je zub ťažšie dostupný tak viac a asi závisí aj od toho koľko anestézy použili. Ale nepamätám si už presné sumy, koľko to vtedy bolo, ale viem, že boli rozdielne

katfun
autor
18. aug 2020

@mmoni89 a sestra bola tiez v Yluxe a trhali jej len jednu osmicku?

luccija
18. aug 2020

@katfun platila si veľa, lebo Ylux je drahy.sestra bola na pohotovosti obyčajný zlomený zub a 130 eur.Zubari sú veľmi drahá záležitosť.Ja som mala extrakciu zlomenej so šitim, ATB za 80 eur na poliklinike u zubného chirurga

luccija
18. aug 2020

@katfun ja som chodila do Ylux na dentálnu hygienu a už nechodím zdraželi za tie roky

mmoni89
18. aug 2020

@katfun Áno v Yluxe a dve jej robili

katfun
autor
18. aug 2020

@mmoni89 vidis, a mne robili len jednu a zaplatila som viac nez tvoja sestra za dve - je to zvlastne

mmoni89
18. aug 2020

@katfun Prepáč sekla som sa .písala som jej a nepochopili sme sa. Lebo trhalI jej dve ale nie naraz .Tak iba jedna to bola. Inak mávali kedysi aj akciu še 1+1 zdarma 😉😃

katfun
autor
18. aug 2020

@mmoni89 aha, cize jedna osmicka za 150 eur?

katfun
autor
18. aug 2020

@mmoni89 hahaaa, akoby si nakupovala v Tescu, no :D

iwesska
18. aug 2020

Rok 2019, extrakcia napoly prerezanej polamanej hornej osmicky. Velmi sikovne do par minut. Bez sitia ( viem porovnat s extrakciou protilahlej osmicky v rovnakom stave trvajucej hodinu so sitim🙈 - cena 80€ pred 6 rokmi ). Cena 60€👌

simona826
18. aug 2020

@katfun ja som bola začiatkom tohto mesiaca, platila som 183 eur 🤦nie tam kde ty, ja chodím inej zubárke..

katfun
autor
18. aug 2020

@simona826 madre mia! Za jednu osmicku? Aj ti to zasivali?

simona826
18. aug 2020

@katfun nie bez zašívania..a to som mala pri sebe len 150 e ( myslela som že mi bude stačiť ) tak som si utekala ešte vybrať a išla naspäť 🤭

monro
18. aug 2020

necitala som reakcie, ale bola som na extrakcii, len pokrutil a zub bol von, ziadne zasivanie, nic. Cele to trvalo 10 minut aj s anestezou a tiez som platila 170 eur.

katfun
autor
18. aug 2020

@monro v yluxe ano? Presne taky bol priebeh aj u mna. Fiha, tak asi to bude naozaj ich bezna sadzba 🙄

makica
18. aug 2020

Este ze ste napisali, ja sa chystam a aspon nebudem zaskocena s cenou🙄 Pred par rokmi som zaplatila 70€, islo o nevyrastenu osmicku,sitie,antibiotika.

iwesska
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katfun
autor
18. aug 2020

@makica zajtra idem na kontrolu tak sa na to spytam, ze podla coho tu cenu nastavili. Najprv som bola s tym ok, ale kedze sa doktor rozhodol to nesit ani nedat antibiotika a realne mi len ten zub vytiahol za 3 min. kedze bol vyrasteny, prekvapilo ma, ze ta cena zostala rovnaka ako mi na zaciatku povedali.

monro
18. aug 2020

@katfun ano v yluxe, dr. Tudik trhal. Ja som ani nebola na kontrole, povedali, ze len pri komplikaciach. A dostala som antibiotika na 5 dni. Dalacin

bambulkax
18. aug 2020

@katfun ahoj, ano, v juni a cca 160e/ za jednu osmicku