Falošné pohyby tri roky po pôrode

21. aug 2020

Dobry den neviem kde sa poradit o mojom ,,probleme,,? Ide o to ze uz dlhsie citim v oblasti podbruska akoby pohyby, som po porode uz tri roky, s manzelom sme sa vzdy chranili, teraz aj uzivam antikoncepciu, takze tehotenstvo nepripada v uvahu pre istotu som sa uistila aj dvoma testami a nic...je pravda ze zvykne ma nafukovat a creva mi dost bujne pracuju ale zeby v podbrusku?? Uz si pripadam niekedy ako psycho, nasla som tu davnejsiu diskusiu kde si zeny iosali o tom ze to tiez pocituju obcas, nemate niekto skusenosti? Na gyndu idem az v oktobri na preventivku dr mi rovno povedala ze ak nemam gynekologicky problem je zbytocne mi chodit. Mozu takto pracovat creva?

asia83
21. aug 2020

Črevá.

ajka0207
21. aug 2020

Aj slabá brušná stena zosilňuje tieto pocity.nemas diastazu?

ruzasipova
21. aug 2020

Creva. Ja som tiez tesne po porode maleho citila “pohyby”. Som myslela, ze mi sibe. 🙂

autor
21. aug 2020

@ajka0207 neviem o diastaze a ked som si podla netu robila test tak sa mi nezdalo ze hy som tam mala medzeru...ale je pravda ze som pred tromi rokmi porodila dvojicky tak mozno ju aj mam ale neviem..

natycaga
21. aug 2020

Inak ja som uz tiez párkrát spozorovala, ze sa mi nieco hybe v brusku na lavej strane. Vzdy, ked ležím. Uz som aj niekoľkokrát na to polozila dlan a normalne som citila akoby pohyby...fakt divné. Tehu nie som určite.

adrika25
21. aug 2020

ja to mám aj 8 rokov po pôrode🙂

nelca0510
21. aug 2020

Mam aj ja asi 8 mesiacov po pôrode. Isto sú to čreva, len človek to tak viac vnima🙂

mirka136
21. aug 2020

Skus urobit brusak a ak sa ti spravi strieska, je to diastaza.

autor
21. aug 2020

@mirka136 no ja mam 15 kg nadvahu tak tam veru ziadnu striesku nevidim

blanblan
21. aug 2020

Uz je to velmi davno co som o tomto citala nejakeho odbornika, nechcem hovorit blbosti lebo uz sa dobre nepamatam, je to uplne normalne a tusim ide o stahy maternice. Tiez som to mavala tie 2-3 roky po porode a myslela som si ze mi sibe, takze ked som objavila tuto info bola som kludna 🙂

gagik
21. aug 2020

Smer psychiatria,ak si myslis ,ze pohyby criev je utajene tehotenstvo

autor
21. aug 2020

@gagik nemyslim si ze som tehotna pytala som sa co mozu znamenat tie ,,pohyby,, v podbrusi a ci to niekto mava tiez

eliska13
21. aug 2020

Prečo by sme to nemali mať?veď čreva zasahujú do podbruška daj si espumisan a kľud.Mozno máš syndróm dráždivého čreva vtedy zvykne byť skrkanie, prelievanie kamoška to má bez hnačiek, krcov