Farbenie vlasov na fialovo

limetka69
15. nov 2015

Ahoj 🙂 chcela by som sa opytat, ci nahodou nielto nevie ci mozem pomiesat melir palette s fialovou palette. Viem, ze v kadernictve vedia namiesat farbu, len neviem ci miesaju aj melir. Mam tmave vlasy a ked si dam fialovu tak mam akurat cierne vlasy s fialovym leskom, ale ja by som chcela aby boli viac fialove.

evittam
15. nov 2015

@limetka69 Tak v tomto prípade ti poradím len jedno - nič doma nemiešaj a neexperimentuj, lebo na to doplatia len a len tvoje vlasy. Choď k dobrej ale naozaj dobrej kaderníčke a daj si spraviť vlasy u nej. 😉

hudecka9
15. nov 2015
Používateľ hudecka9 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od hudecka9.

@limetka69 takto si to urcite doma nemiesaj.. je to prilis velky risk, mam kamosku kadernicku a ta mi hovori, ze len to aby sa naucila aka farba s akou a podobne ze len to jej trvalo nieco vyse roka sa naucit.. takze urcite chod radsej k profesionalke 🙂

messy
15. nov 2015

Ahoj miesat melir s farbou sa nerobi ani v kadernictve lebo melir odfarbuje tym padom farbu zneutralizuje a vlastne tu fialovu odfarbz

courage
15. nov 2015

Odporucil by som, aby ste sa na problematiku spytali tejto uzivatelky. Ona sa do mody velmi dobre rozumie.

limetka69
autor
15. nov 2015

Dakujem za nazory 🙂

erickatt
15. nov 2015

@limetka69 nie. Melir do farby nedavam. To by chcelo jemne a setrno premelirovat a potom daj jasnu fialovu