hudecka9
Používateľ hudecka9 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od hudecka9.
hudecka9
20. apr 2016

@natalia7895 ale ved ster je uplne bezny. Prevencia je velmi dolezita. Cize by si mala byt rada, ze gyn jej urobila testy a aspon bude vediet, ci je vsetko ok alebo ci ma nejaky problem. Nestresuj sa zbytocne 🙂

hudecka9
20. apr 2016

@csenibaba tak to je uz co povedat 🙂 maloktora svokra by si to priznala.. drahy ten sem tam mi nieco skritizuje, ale ja tiez som za to vdacna pretoze ako sa to hovori? Naozajstni blizki, ked vidia tvoje chyby, upozornia ta na ne...falosni upozornia na ne ostatnych.. Mala som raz priatela ktoremu som upiekla kolac este v tych takych zaciatkoch ked som sa ucila pri hrncoch a mne nepovedal, ze mu nechuti.. Az potom mi jeho mamka dohovarala, ze nech mu radsej nepeciem ked to neviem.. Tak uz som vedela z kade vietor fuka..

hudecka9
14. jan 2016

@mooz ak taku najdes tak by si mi ju mohla poslat 🙂

hudecka9
11. jan 2016

@macamac vysvetli mi toto, ze ako chlapom mozu byt taketo veci ukradnute :/

hudecka9
11. jan 2016

@keram3053 niektori ludia sa ale na to z ineho uhla pohladu pozriet nevedia 🙂

hudecka9
15. nov 2015

to babo za nic nemoze.. tak prosim ta mu neublizuj

hudecka9
15. nov 2015

@limetka69 takto si to urcite doma nemiesaj.. je to prilis velky risk, mam kamosku kadernicku a ta mi hovori, ze len to aby sa naucila aka farba s akou a podobne ze len to jej trvalo nieco vyse roka sa naucit.. takze urcite chod radsej k profesionalke 🙂

hudecka9
15. nov 2015

tak tak.. pokial doktorka nepovie ze moze ist tak by som ho nedavala

hudecka9
15. nov 2015

@mijo53 myslim ze taku marodku by sme chceli vsetky :D

hudecka9
5. nov 2015

komu by sa to vsetko chcelo citat, ze? 🙂

hudecka9
5. nov 2015

prekrasne 🙂

hudecka9
5. nov 2015

aj si si ich objednala?? ako si s nimi spokojna??

hudecka9
15. okt 2015

@mamka_danka ja som objednavala z tadialto http://grasshopper.sk/paplon-s-dierou/c199 prisli asi do 2 -3 dni uz si presne nepamatam a su kvalitne

hudecka9
8. okt 2015

takyto clovek si nezasluzi aby si s nim zostala

hudecka9
8. okt 2015

@sima410 najskor musis brat ten silnejsi to je femibion 800 🙂

hudecka9
8. okt 2015

@mamka_danka tak skus nejaký e-shop so slovenskými výrobkami nie smejdami z ciny 🙂

hudecka9
6. okt 2015

treba mu dat cas.. 🙂

hudecka9
6. okt 2015

babule mne to uz meska, zajtra idem na prehliadku a uvidime, co mi lekar povie. Uzivam femibion uz 9 mesiacov a naposledy mi povedal, ze ak nebudem mysliet na to tehotenstvo prilis, nebudem sa velmi stresovat a poctivo uzivat femibion, ze by sa nam mohlo postastit. Tak snad mal pravdu.. Uvidime.. 🙂

hudecka9
6. okt 2015

tak toto je cele zle.. nechapem ako sa niektori chlapi mozu spravat ako uplni chrapuni.

hudecka9
6. okt 2015

@mamickajanka ja som dlho vahala, premyslala, kombinovala a aj tak mi najlepsi pomer kvalita a cena vysiel v samade, dali sme si urobit jednu skrinu do spalne a teraz sa dohadujeme, ze by sme si aj na chodbu dali urobit

hudecka9
5. okt 2015

@cecil36 v tomto pripade naozaj nie je ine riesenie.. to s tebou na plnej ciare suhlasim

hudecka9
5. okt 2015

@mamka_danka A kde si kupovala ten vankus a paplon? My mame doma vankus a paplon s aloe vera a vtom sa roztoce netvoria

hudecka9
2. okt 2015

drzim ti palce :/

hudecka9
2. okt 2015

@martinella1 jasne ze musia mat volne miesto aby dieta mohli vziat 🙂

hudecka9
18. sep 2015

@travnerka12 áno mám ho chcela by si nieco vediet?