Gynekológ na Záporožskej

lakocinka4
24. júl 2012

Ahojte, máte niekto skúsenosti z MUDr. Michaelou Fellnerovou alebo z MUDr Danutou Holecovou? Díky za info.

mandevilla
18. mar 2014

@zuzanay Dakujem pekne, takze som bola u Fellnerovej 🙂 Ja, ze ma 30 🙂

monika_semi
19. dec 2015

ahojte, rada by som opat otvorila diskusiu? najde sa niekto kto je teraz tehu a chodi k pani Dr. fellnerovej? ako to ma s poplatkami a ake mate skusenosti. dakujem pekne za kazdu odpoved

luciakuku
3. okt 2016

Ahojte, chcela by som sa podeliť o skúsenosť s Dr.Holecovou. Som veľmi sklamaná. Je maximálne neochotná a keď si aj požiadam o vyšetrenie, či mám dostatok hormónov, nakoľko sa už cez rok snažíme s manželom o bábo, vrazí mi do ruky kalendár kde si mám tri mesiace písať bazálnu teplotu a až potom bude niečo riešiť. Vraj potrebuje vidieť kedy mám ovuláciu. Ja sama viem presne kedy mám ovu a mám ju až mi hučí vo vaječníku tak som sa jej ďalej spýtala, či mi nepozrie priechodnosť vajcovodov nakoľko som si vedomá vlastnej ovu. Povedala len toľko ,,Prečo chcem začať od toho najdrastickejšieho?" No ak som si dobre načítala tzv. prefuk slúži na diagnostiku priechodnosti vajcovodov, a nie na mučenie. Bolieť to vraj môže keď sa zistí a reálne sa ukáže, že nieto cesty pre to chúďa vajíčko ktoré túži po spermii ale nemajú sa ako k sebe dostať kvôli napr.zrastu atď.... 😒 No proste je divná a ak nemusí tak s vami nič neurobí, až na fakt, že ešte ani nestojíte pri nej a už Vám pchá papier na podpísanie o tom, že ste sa nechali vyšetriť.. Takže jej tam chodím akurát na podpis aby mala krajšiu výplatu. Dovi dopo, odchádzam od nej !