Gynekológ v Žiline

zuztinka
2. dec 2015

Ahojte, chcela by som zmeniť gynekológa..........neviete o niekom dobrom v Žiline, kto ešte berie nové pacientky a neni moc drahy?
Chodím k Oravcovej a ak chcem v budúcnosti deti je najvyssi cas od nej odísť.

tomasko27
2. dec 2015

@zuztinka A dr Kyska on robi tam kde Oravcova ci sa mylim?

zuztinka
autor
2. dec 2015

To viem ale ja chcem ist od Oravcovej uplne preč, pan doktor Kyska ordinuje len dva dni a uz sa mi stalo ze som sa zapisala k nemu a bola tam Oravcova........

marietuska
2. dec 2015

s nimiv zilinskom kraji je problém....každý dobry neberie,a tí hrozni ostavaju :(:(:(

zuztinka
autor
2. dec 2015

@marietuska no to je na tom najhorsie, dr. Pauciovi som uz pisala dvakrat a zakaždym mi napísal že ma vela tehuliek ze neberie, dr. Hartel je tiez dobry len ten zas moc drahy, Karisná tiez neberie pretože má aj operatívne dni a nestiha ambulanciu :(

lusyke
2. dec 2015

@zuztinka Ja mam Karisnu ale asi by som menila ked by som cakala druhe babo. Jej vysetrenia su pre mna vzdy bolestive a posobi na mna trosku neprijemne. Raz som bola u Kianicku pocas tehu ked mala Karisna dovolenku a pri nom ma nic nebolelo. Urobil mi aj ultrazvuk a bol velmi mily. Vela mi povysvetloval a povedal mi ze po porode ma kludne vezme ak budem chciet. Tak nad nim premyslam...ak este nepojde do dochodku.

marietuska
3. dec 2015

@zuztinka karisna neni bohvieaka,co viem aspon,hartel so sudekom su najlšpí v ziline,lenže k nim sa človek nedostane pokial neni ich známy :/

zuztinka
autor
3. dec 2015

@marietuska Hartela by som si vedela vybavit len on je dost drahy....hadam aj najdrahsi v Ziline

vejula
3. dec 2015

@zuztinka skus Wallenfelsa ja som s ním max spokojná

marietuska
4. dec 2015

@zuztinka hartel je najdrahší,ale neváhaj,tie peniaze za tostoja,i ked možno zaplatíš len ked prejdeš cez prah 30 eur,ale bude mat aspon normalny ludksy a profesionalny pristup...nie ako ostatní

zuztinka
autor
4. dec 2015

@vejulao ňom som tiež počula že je dobry a kde presne sídli wallenfels na solinkach viem ze je to niekde pri kostole....a vieš či berie ešte nové pacientky

vejula
5. dec 2015

@zuztinka priamo v arealy fary a myslím, že bere aj ked ma dosť hodne žien

zuztinka
autor
5. dec 2015

@vejula dakujem pojdem sa tam skusit opytat

mailo970
26. feb 2020

@lusyke ja som u kianicku a nie som spokojná. Mala som problém zdravotný a mal problém má vyšetriť. Vyšetrenia sú šup šup rýchlo a sestrička? Keď nemá svoj deň dáva to pocitovat

mailo970
26. feb 2020

@lusyke ja som u kianicku a nie som spokojná. Mala som problém zdravotný a mal problém má vyšetriť. Vyšetrenia sú šup šup rýchlo a sestrička? Keď nemá svoj deň dáva to pocitovat

lusyke
26. feb 2020

@mailo970 tak momentálne mám tesne pred mojím druhým pôrodom a som u Kianičku. Jediné čo mi prekážalo bolo dlhé čakanie v čakárni, no to sa teraz zmenilo keď má novú sestru. Tá si to vie trochu lepšie časovo zariadiť a je milá. Inak som spokojná.

mailo970
8. mar 2020

@lusyke ja nespokojná. Ta sestrička co tam bola sa vždy opýtala na kedy bude menzes. Teraz som tam bola sa objednať a nová sestrička vyšla vysvetlila som jej ze sa chcem dat objednať vypýtala si zdravotnú kartičku po pár minútach vyšla aj s dátumom kedy na prehliadku avšak ani sa ma nepýtala kedy mi ma prísť menzes jasne ze mi dala zlý dátum. Dovolať sa tam a pre objednať je zázrak ani sa mi to nepodarilo.