Gynekologička v Banskej Bystrici

axa15
22. okt 2017

Ahojte dámy, nedávno som sa presťahovala do BB a chcela by som sa tu prihlásiť ku gynekologičke. Chcela by som doktorku a nie doktora. Prosím vás o dporučenie, kde ku komu a prečo. Na pani Fulmekovú som čítala veľmi zlé recenzie, čo sa mi ako tak páčilo boli info o pani doktorke Petrovičovej. Možno by som to skúsila ale odrádza ma, že všade sa píše o čakacej dobe 3-4 hodiny napriek tomu, že sa objedná. Prosím poraďte mi alebo dajte bližšie info o pani doktorke Petrovičovej 🙂 ďakujeeeeem

alias313
22. okt 2017

Ahoj ja chodím k pani doktorke Šutekovej a som spokojná...Objednáva sa ku nej, je možné, že sa sem tam dlhšie čaká, ale nič hrozné.Mne pani doktorka veľmi pomohla zdravotne a je aj veľmi príjemná. Pri Mudr.Petrovičovej som bola na začiatku tehotenstva, keď mala moja doktorka dovolenku.Mala som problém tak som šla ku nej.A som rada, že ku nej nechodím.Pre mňa to nebol príjemný zážitok.

lila15
22. okt 2017

Ahoj,ja tiež chodím k pani doktorke Šutekovej a tiež som spokojná. V piatky ona síce neordinuje,ale ordinuje v jej ambulancii pán doktor Molitoris (primár vo Zvolene), ale aj on je skvelý 😉 .

zuzinka234
22. okt 2017

Ahoj, tak ja zas pre zmenu chodím k doktorke Petrovičovej a som s jej prácou maximálne spokojná. Som tam už 6 rokov, spolu sme zvládli 2 tehotenstvá, podľa mňa je výborná odborníčka. Ku mne vždy bola veľmi milá, aj sestričky. Veľmi rada chodievam ku nim do ambulancie, aj keď je to už len raz za rok. Je pravda, že v čakárni si posedíš trochu dlhšie - ale viac ako 2 hod. som nikdy nečakala. Ja som sa dokonca z BB už odsťahovala, ale povedala som si, že za touto doktorkou budem dochádzať aj z diaľky. Čiže ja Ti ju vrelo odporúčam 🙂

axa15
autor
23. okt 2017

Ďakujem zatiaľ za rady a odpovede. Ešte si pohľadám, kde ordinuje pani doktorka Šutekova, porovnam, čo nájdem a dúfam, že sa tu ešte pár názorov ukáže. Zatiaľ asi obe vyzeraju sľubne 🙂 každopádne si cením vaše reakcie 😉

bambulka98765
20. apr 2024

Baby vraj sa u nej platí nejaký poplatok?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre