Dobrá pani gynekologička - Banská Bystrica

19. aug 2020

Ahojte baby, presťahovala som sa z Košíc do Banskej Bystrice a hľadám dobrú pani gynekologičku (mám trošku nepríjemne skúsenosti s mužom gynekológom takže by som chcela ženu gynekologičku). Ak máte nejaké odporúčania, budem Vám veľmi vďačná. Chceli by sme aj bábätko, takže by som chcela nejakú fakt dobrú, keďže mi bolo povedané, že to môže byt v mojom prípade ťažšie (prečo nepovedal 🤷🏻‍♀️ viem len, že mám otočenú maternicu, snažíme sa 7 mesiacov, zatiaľ nič). Takže ak by ste vedeli nejakú milú dobrú odporučiť budem Vám veľmi vďačná. Tiež ma veľmi poteší ak mi poviete koľko u nej cca platíte. Ďakujem naozaj krásne! 🙂

miaumiauxc
20. aug 2020

Ahoj skús MUDr. Šutekovú tu si zvyknú chváliť.. aj známe čo k nej chodia sú spokojné... A ak by si si to náhodu rozmyslela s chlapom tak MUDr. Taufer za mňa najlepší odborník.. milý vtipný vysvetlí poradí..

arivederda
20. aug 2020

Aj keď neviem ci ešte berie pacientov a ako je na tom ale za mňa MUDr Petrovicova. TOPKA doktorka vždy pozitívna usmiata aj sestričky sú fajn 👍

miaumiauxc
20. aug 2020

@arivederda a nemala ona zdravotné problémi ? Mne sa zdá že tam je už iná Dr... Aspoň ak si dobre pamätám

arivederda
20. aug 2020

@miaumiauxc juj niečo viem ze bola na PN. A to fakt už neordinuje?

miaumiauxc
20. aug 2020

@arivederda kukala som to na nete pre istotu nech netrepem 🙂 a je mimo službu do 31.12.2020 ale nikto nevie či sa ešte vráti je tam zastupujúca Dr

autor
20. aug 2020

@miaumiauxc ďakujem pekne! 🙏🏻 Dúfam že bude ešte brať . Nevieš prosím aj koľko zvyknú u nej platiť? Lebo všade je to inak nech si nachystam ak tak

miaumiauxc
20. aug 2020

Sestrička ti povie keď tam zavoláš .. myslím že ročný poplatok je nejakých 20€ cca ..

autor
20. aug 2020

@miaumiauxc jasne ďakujem krásne 😍

radkapill
21. aug 2020

Molitorisova v Podlaviciach 👌

nada6211
21. aug 2020

V podlaviciach doktorka Molotorisova

habsgirl33
22. aug 2020

@arivederda @miaumiauxc
Dr. Petrovičová neordinuje už minimálne rok a pol... ja keď som prišla, že som tehotná tak už robila Dr. Rosová (malý má už 10 mesiacov) a už vraj ani Dr.Rosová tam nieje ale nejaká nová doktorka. Podľa toho, čo som počula tak Dr. Petrovičová sa už asi nevráti.

zarabb
23. aug 2020

@arivederda pani doktorka už nerobí kvôli zdravotným problémam. Zastupuje ju Mudr. Mlynarčikova

cierta
23. aug 2020

Dr. Petrovicova uz neordinuje bohuzial. Ambulanciu prebrala Dr. Mlynarcikova.

adrianalucia
25. aug 2020

V novamede Kamoďová, za mňa super

keksicok
28. aug 2020

@adrianalucia súhlas. 🙂

autor
29. aug 2020

@adrianalucia
@keksicok baby a koľko platíte?

mirka2405
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirpet
29. aug 2020

Este ak by si chcela skusit centrum asist.reprodukcie Helios B.Bystrica

terez26
29. aug 2020

Mudr.Kamodova❤naj gyn!keby som sa neprestahovala ostanem u nej...jedna mila zodpovedna a ustretova gyn...ked som cakala maleho vsetko mi vysvetlovala uplne topka

keksicok
31. aug 2020

Neplatila som nič.

adrianalucia
31. aug 2020

Nic sa neplati

nikussska12
18. okt 2020

@miaumiauxc áno táto dr už neroci je tam pani Mlynarcikova milá mladá doktorka 👍