Helicobacter - antibiotiká

slniecko263
8. dec 2023
Používateľ slniecko263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od slniecko263.

Ahojte chcela by som sa opýtať pomohli Vám antibiotiká na helicobactera? Ja som ich už douzivala v pondelok poslednú tabletku. A na kontrolu až po mesiaci čiže po novom roku bojím sa že neskapal zle som znášala antibiotiká a nechcela by som znovu ich mať máte skúsenosti?

patriciavojto1
8. dec 2023

@slniecko263 mne nezabrali a ani tie čo dali druhý krát . Musela som si kúpiť mastichu a zmeniť stravu a potom to konečne prešlo

buxy
8. dec 2023

@patriciavojto1 môžem vedieť ako konkrétne si zmenila stravu? A ktorú presne (odkiaľ) mastichu si užívala?

walentina7
8. dec 2023

@slniecko263 po mesiaci kontrola? To sa mi zdá skoro. Ja mam kontroly po 2-3 mesiacoch.

slniecko263
autor
8. dec 2023
Používateľ slniecko263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od slniecko263.

@walentina7 a pomohli ti antibiotiká? prvá dávka?

walentina7
8. dec 2023

@slniecko263 nepomohli ziadne. 4x som brala rozne kombinacie, teraz v januari idem znova na kontrolu.

patriciavojto1
8. dec 2023

@buxy masticha original hnedý obal . A stravu som nemala vyprazanu a nejedla chipsy a sladké .