Používame cookies. Viac informácií tu. OK
janie80
10. máj 2012

@etinam ahoj, a nemas nahodou zvyseny testosteron, alebo inu hormonalnu nerovnovahu? ja ked chodim po vysetreniach a vidia starsie vysledky a tam je, ze zvyseny testosteron, tak sa ma pytaju na nadmerne ochlpenie... 😕

etinam
autor
10. máj 2012

urcite je problem tam, mala by som s tym ist na endokrinologiu... mozno sa zasmejes, ale az teraz som sa dozvedela, ze je to vlastne choroba.. roky tichucko trpim a trham... urcite s tym zajdem do odbornych ruk, ale ako tak chodim po diskusiach, vela dievcat pise o neuspechu u lekarov... preto hladam aj ine moznosti...
@janie80

grettka
11. máj 2012

@etinam
v prvom rade, treba prestat chodit po vsetkych moznych diskusiach a zajst k lekarovi, pretoze si diagnistikujes sto dalsich chorob a sama seba presvedcis, ze liecba nezaberie. Myslim to v dobrom.
Chod lekarovi, vystetri ta, naordinuje liecbu, a az potom, keby nezabrala, sa obzeraj po inych moznostiach, niekedy totiz tie ine moznosti narobia viac skody nez uzitku.

etinam
autor
11. máj 2012

@grettka samozrejme, ze pojdem na vysetrenie, o dva tyzde ma to caka, ale chcela by som poznat vsetky moznosti, skusenosti inych dievcat...

zuzana76
11. máj 2012

@etinam urcite chod na endokrinologiu, je to jeden odber krvi a moze sa hned zistit co ti je a mozno existuje aj nejaky liek, v tomto sa nevyznam, ale na endokrinologiu chodim uz roky

etinam
autor
11. máj 2012

@zuzana76 ano, tam sa chystam o dva tyzdne mam termin....

zuzlicek44
28. apr 2014

@etinam Ahoj🙂 už 2 roky stará téma ale chcem sa opýtat ako sa darí.zistili tí pco syndróm vsak?
Bojujem s tým tiež.denno denne..

Tu začni písať odpoveď...

Odošli