Hľadám dobrého gynekológa v Bratislave

zuzina12
18. jún 2013

ahojte, hladam gynekologa - odbornika, kvalitneho, takeho, ktory si ma vypocuje a pomoze mi v mojich problemoch. Moja terajsia gyn. mi nevie pomoct a zacinam mat pocit, ze ju uz obtazujem. Mam uz dlhsietrvajuce gynekologicke problemy a chcela by som ju vymenit. Idealne by bolo, keby to bol niekto z Petrzalky, moze to byt lekar alebo aj lekarka. Ak viete o niekom, dajte mi prosim tip. Vdaka 🙂

patka_673
28. jan 2019

@roomaa presne ako si napisala, mala som dva tyzdne dovolenku, takze bolo dostatok casu na zistovanie informacii...super, to by mi vyhovovalo, kedze teraz je skoro kazdy lekar uz sukromnik...no pokial ma zmluvy, tak je to v pohodicke...
@pelian dakujem aj tebe velmi pekne za spravu...uz som na 99% rozhodnuta pre neho...zajtra tam chcem aj behnut a spytat sa, ci je mozne, ze od februara sa stanem jeho pacientkou...tak som zvedava, co mi povedia...dam potom vediet...

pelian
11. jún 2019

Paťka ahoj😉 Nebola som tu dlhší čas, tak preto som sa neozývala. No keď vidím, že si mi písala správu tak ma zaujíma, či ťa doktor Milly zobral za svoju pacientku, hm? Dobre to všetko dopadlo? Porozprávaj mi🙂😉

mackar3p
23. feb 2021

@marseillka To máte úplnú pravdu nespraví a občas zastupuje "zorku vasilovu" človek má pocit,že je tam navyše,nebodaj ju otravuje.Teraz naháňa baby,lebo väčšina utiekla inam ani sa nečudujem s tým prístupom.Za všetko pýta peniaze,kontrola žiadna aj po preliečení.Určite pôjdem inam na tehelnu a tie čo tam ostanú,tak im prajem "naplnte si vačky,aby ste ich rozdali pani doktorke jednej i druhej.