Hľadám dobrého gynekológa v Bratislave

zuzina12
18. jún 2013

ahojte, hladam gynekologa - odbornika, kvalitneho, takeho, ktory si ma vypocuje a pomoze mi v mojich problemoch. Moja terajsia gyn. mi nevie pomoct a zacinam mat pocit, ze ju uz obtazujem. Mam uz dlhsietrvajuce gynekologicke problemy a chcela by som ju vymenit. Idealne by bolo, keby to bol niekto z Petrzalky, moze to byt lekar alebo aj lekarka. Ak viete o niekom, dajte mi prosim tip. Vdaka 🙂

mimikas
18. jún 2013

@zuzina12 ja chodimkDr.Smolikovy do Kochu a som nadmieru spokojna, velmi milyclovek, este nikdy nemal zlu reakciu aj ked som mala 5000 blbych otazok ako prvorodicka 😀

zuzina12
autor
18. jún 2013

ale v KOchu sa myslim plati za nadstandardne sluzby, mam taky pocit. Kolko je rocny poplatok ?

zuzina12
autor
18. jún 2013

potrebovala by som nieco blizsie, v Petrzalke, nevie niekto o niecom ?

mimikas
18. jún 2013

@zuzina12 plati sa 140 eur rocne, ale mas tam aj sono prsnikov a neake ine vysetrenia v cene.

mabliss
18. jún 2013

@zuzina12 Ahoj. Hľadáš dobrého gynekológa, takže ak môžem poradiť, nepozeraj na vzdialenosť. Ja dochádzam za tou svojou (MUDr. Ľubica Šablová) 30km a nemenila by som. Ale ona neberie nové pacientky, takže tam to asi nepôjde. Chcela som len povedať, že radšej cestovať o 10min viac a mať dobrého lekára ako ho mať "pod nosom" a nebyť spokojná. Ale je to na Tebe, nie je ľahké si vybrať. Držím palce. 🙂

epana31
18. jún 2013

Andrej Havalda z Antolskej

zuzina12
autor
18. jún 2013

@mabliss dakujem za tip...a kde ordinuje? na vzdialenosti by mi nezalezalo az tak....ale ked neberie nove pacientky, tak je to asi zbytocne

zuzina12
autor
18. jún 2013

@epana31 a na Antolskej ma svoju ambulanciu ? lebo som pocula, ze tam su iba lekari na nemocnicnych oddeleniach, ale neviem co je na tom pravdy. Chodis k nemu?

mabliss
18. jún 2013

@zuzina12 V Rači na Tbiliskej. Ak si chceš overiť názory pacientov, pozri si stránku www.lekar.sk. Treba sa zaregistrovať a budeš mať k dispozícii všetky hodnotenia. Je to veľmi užitočné - podľa mňa.

zuzina12
autor
18. jún 2013

vdaka, skusim to tam pozriet 🙂

epana31
18. jún 2013

@zuzina12 je pravda ze som uz skoro 2 roky nebola 😅 nemala by som sa s tym chvalit 🤐 ale mal tam aj ambulanciu ,ja som u neho aj rodila na mozem ho naozaj len odporucat a je dost chval na neho on je jednym z lekarov z byvalej Zochovej nemocnice a tam boi povacsine vsetci spickovy este ti mozem poradit Niznansku a Korbela ale o tych viem len to ze robili na Antolskej ako to je teraz neviem ale urcite najdes info ci ordinuje niektory z nich na Antolskej 😀 a keby si nahodou narazila na Havaldu napis mi prosim ta kedy ordinuje patrilo by sa mi ist na kontrolu 😵 cauko

zuzina12
autor
18. jún 2013

@epana31 dakujem za info 🙂 uz som pozerala na nete nieco o nom. Nasla som tuto stranku http://miracle-maternitycare.webnode.sk/product.... Su tam aj ordinacne hodiny...Tam ma asi svoju ambulanciu plus na Antolsku chodi zrejme k porodom. Ja sa uz rodit nechystam, mam gynekologicke problemy a potrebovala by som niekoho, kto by ich riesil, ale niekoho, kto ma neodbije len tak. Mam pocit, ze on sa specializuje skor na buduce mamicky, ci ??

zuzina12
autor
18. jún 2013

@epana31 ordinuje aj v Mediclinic v Biskupiciach. Mne by skor vyhovovala ta Antolska, tam zvykne byt 3x do tyzdna

vonicka
18. jún 2013

@mabliss - podla mna Sablova nic moc, velmi malo komunikuje ale to je asi vseobecny problem lekarov.

elvira12
18. jún 2013

U mna MUDr. Tazberikova - ma dost naval a plati sa u nej, a MUDr. Hlinšťák - klobuk pred nim dole, nakolko clovek, ktory konecne aj rozmysla... Za oboch dam ruku do ohna.... Nie su najmladsi, maju skoro 50 rokov, ale pristup a odbornost vysoko hodnotim.... Ordinuju na Betliarskej, v PLK Procare...

tortelinka
18. jún 2013

@zuzina12 v petrzalke chodim k Fellnerovej, som velmi spokojna

marseillka
18. jún 2013

@zuzina12 ahoj, ja som mala svojho vyborneho gynekologa na Tehelnej. Vola sa Lubor Lauda-spokojnost, ziadne poplatky za registraciu ani rocne poplatky. Kym som byvala na SVK som bola spokojna, je taky humorny, na vsetko hned odpovedal, vysvetlil, nakreslil, popisal....moja mama chodi na Tbilisku Sablovej, a co mam aj kamaratky co k nej chodia, tak vraj nic moc, nic sama od seba nespravi, vraj taky divny pristup. Tot moj nazor a info.

epana31
19. jún 2013

@marseillka prosim ta Lauda?????? to nemyslis vazne este predtym nez som zacala chodit som k nemu chodila byval totiz pre gynekolog pre studentov no a ked som tam chodila tak absolutne ziadna starostlivost mily bol sranda s nim bola to ano ale ziaden odbornik ja som skoro celu prvu tehotnost bola otvorena a ten primitiv si to bud nevsimol alebo bol taky arogantny ze nato kaslal keby mi nebola dohodnuta konzultacia na Zochovu tak neviem ako by moje prve tehotenstvo dopadlo dosla som tam a otazka gynkologov bola ze k akemu blbcovi som chodila do poradne ze uz davno som mala byt hospitalizavana a mala byt zospodu zasita a druhy pripad kamaratkina dcera k nemu chodila dal jej antikoncepciu bez odberu krvy aked zacala rapidne priberat tak jej povedal ze to urcite nie z antikoncepcie isla k druhemu lekarovy ktory jej ju vysadil a povedal ze automaticky pri takom rapidnom priberani mala byt antikoncepcia zmenena takze jeho v ziadnom pripade neodporucam ale vsak treba si pozret aj nazory nanho na nete povacsine negativne

epana31
19. jún 2013

@zuzina12 ja uz 3x mamicka neplanujem byt a chodim k nemu myslim si ze sa s nim da dohodnut treba sa popytat ja som mala vyhodu ked som pred 18 rokmi rodila tak sme ho dohodli pri porod a potom som sa ho opytala ci mozem k nemu chodievat aj nadalej a on ze samozrejme a tak chodim k nemu a bezproblemov a co som videla chodili tam aj netehotne babizne 😀 tak treba skusit

marseillka
19. jún 2013

@epana31 ano stale je to viacmenej gynekolog pre studentky, ale berie aj nestudentky. Ja osobne som bola s nim spokojna, ked som mala problem, prezrel, urobil testy, nasadil co bolo treba a problemy zakratko zmizli. Pred rokom hladala moja kamoska noveho lekara, lebo chodila predtym z roboty svojmu, ale prepustali, tak som jej ho navrhla, mala problemy....a vyliecil do par dni. Taktiez velmi spokojna, ze ochotny, vsetko vysvetli...je fakt, ze pri vysetreni to tak zvlastne opisuje...mozno takym nedoktorskym stylom, ale aspon clovek vie, o com hovori. Z latinskych nazvov sa ja osobne vela nedozviem. Chodila som k nemu do 4 mes. tehotenstva( teraz nebyvam na SVK) a staral sa poctivo, ak som mala pocit, ze nieco nie je ok, pozrel, vysetril, vysvetlil. Kazda mame svoju skusenost, svoj nazor.

epana31
19. jún 2013

@marseillka no v podstate mas pravdu kazda ma svoj nazor a skusenost len ide o to ze si naozaj prva ktora ho chvali nie je to len moj nazor a moja skusenost staci pozret Lekar.sk,ale aj tak to je jedno zuzina12 sa pytala na dobreho gynekologa tak sme napisali svoje skusenosti a je len na nej kde a ku komu pojde 😉

marseillka
19. jún 2013

@epana31 ved prave, co nevyhovuje jednej, nemusi inej...je to individualne. A presne, nazor sme jej napisali, tak uz musi len skusit 🙂

zuzina12
autor
19. jún 2013

dievcata, dakujem vam za tipy. Mozno skusim toho Dr. na Antolskej. Keby este niekto vedel o nejakom gynekologovi v Petrzalke, urcite by som to uvitala, aby som to mala blizko. Len mi neradte Sladicekovu, k tej chodim teraz a chcem od nej ist prec, Mozno je odbornicka, ale o.k, bola iba dovtedy, kym som nemala problemy. Odkedy mam problem, tak najradsej vidi moj chrbat, ked odchadzam z ambulancie

patka_673
5. dec 2018

ahoj baby...momentalne som v situacii, kedy potrebujem zmenit zenskeho doktora...najlepsie pre mna by bolo, keby mal ordinaciu v Ruzinove, kedze to by som mala najblizsie ale som samozrejme otvorena vsetkym moznostiam..poradte mi nejakeho fakt dobreho, vdaka!..

roomaa
11. dec 2018

@patka_673 vitaj medzi nami😉🙂 A prečo teraz na konci roka taká zmena? Stalo sa niečo, či tvoj doktor už ide na dôchodok? To ma len tak zo zvedavosti zaujíma, takže ak nechceš odpovedať, tak to budem chápať🙂 Čo sa týka dobrého gynekológa v Ružinove, tak by som ti poradila doktora Millyho. Som jeho pacientkou aj ja, síce len rok ale aj napriek tomu som už zistila, že je to dobrý odborník a vie pomôcť každej žene! Viem, že ešte by mal brať nové pacientky, tak môžeš vyskúšať🙂🙂

patka_673
13. dec 2018

@roomaa dakujem...lebo teraz budem mat nato viac casu a terajsi gynekolog mi nevyhovuje...uz v lete som od neho chcela odist, ale kedze som preventivku uz mala spravenu, tak som to stale odkladala...no buduci rok by som najradsej chodila uz k nejakemu inemu...a preto som to zacala teraz riesit a zistovat si...ano?..ty chodis k tomuto?...on ma na Bajkalskej ordinaciu, ze?..to je sukromnik alebo statny?..

roomaa
2. jan 2019

@patka_673 medzi sviatkami dovolenka a čas na vybavovanie a zisťovanie takýchto vecí, čo?🙂 Úplne ťa rozumiem🙂 Áno, už má ordináciu na Bajkalskej. Ty to máš ako pozisťované😉🙂 On je súkromný gynekológ ale má zmluvy s poisťovňami, takže nemám žiadny problém🙂

pelian
7. jan 2019

Paťka a Romanka vidím, že sa tu bavíte o ženskom doktorovi ku ktorému už od mája chodím aj ja🙂 Už tak dávnejšie minulý rok som tu komunikovala s nejakými babuľkami ale v inej téme a chcela som prestúpiť k nemu a konečne sa mi to podarilo. Bola som tehotná s mojím Sebastiankom, takže som prestupovať nechcela ale hneď ako sa narodil, tak som všetky papiere vypísala a som u neho🙂😉 Odporúčam ti ho Paťka😉🙂👍

roomaa
8. jan 2019

@pelian dobre vidíš, bavíme sa tu o ňom a taktiež ho radím Paťke. Tak uvidíme, ako sa rozhodne😉🙂

pelian
14. jan 2019

Romanka hneď som to vedela😉🙂 Snáď sa dobre rozhodne🙂 A čo tento rok ideš kedy na preventívnu prehliadku? Kedy máš zaužívané?