Hľadám zubára z oblasti Poprad, Kežmarok a Svit

dida38
18. feb 2011

Ahoj zienky. chcem Vas poprosit, nakolko tu byvam len nieco vyse roka, nepoznam tunajsich lekarov. Potrebovala by som poradit dobreho, ale fakt dobreho zubara, nakolko od posledneho tehotnstva ma trapia problemy so zubami a dasnami. moze byt z KK,PP, Svit alebo z tohto okolia. Diiiiiik 🙂

lakysoft
20. júl 2011

Doporucujem www.zubar-poprad.sk 😀

gravidjogaeva
22. jan 2012

Ja odporucam skvelu zubarku. Dr. Zora Kotlarova - Poprad. Prehlasil sa k nej aj moj manzel a chodia k nej aj nase deti :") Je velmi mila a profesionalka.

bejka82
24. jan 2012

ahoj, ja odporúčam Dr. Katiala v PP. ja som s ním veľmi spokojná 🙂

santerra
10. jún 2012

@dida38 Ahoj, tak koho si si nakoniec vybrala zubara? Aj ja hladam 🙂 tak sa pytam..

dida38
autor
25. jún 2012

@santerra ahoj, boze ja som nato tak zabudla ti odpisat....najprv som si vybrala dr. Hredzakovu (je aj v poprade aj v smokovci) ale kedze mi nepomohla s mojim problemom tak som tento rok hladala opat....po odporucaniach som si vybrala dr. Tulejova Katarina - Katident v KK....problem je v tom, ze uz neprijima novych pacientov kvoli poistovni, lebo ma naplnene limity...ale zoberie ta ak chces, akurat si vsetko platis sama...preventivku urobi zdarma....naprik tomu som isla k nej, prvy krat som sa dohodla, ze sa na mna pozrie a povie sumu co by ma to stalo.....a kedze vycislena suma bola prijatelna, a nebolo to naraz lebo moj problem sa musi riesit postupne niekolko mesiacov tak som isla k nej a zatial som spokojna....hlavne ma upokojila, ze moj problem sa da riesit....
tak neviem ci som pomohla...

santerra
26. jún 2012

@dida38 Ďakujem pekne 🙂 Ja hladam niečo priamo v PP. Momentalne chodim k Dr.Francovi ale spokojna niesom bohužial :-/

kikaneu
26. jún 2012

@santerra moja mamka chodí k Dr. Krafčíkovi a je veľmi spokojná 😉

curo
13. feb 2014

všetci

luciaxy
14. feb 2014

Ja chodim k Dr. Ziklovej, tiez som mala hrozne zuby. Okrem toho, ze je dobra zubarka, tak je aj velmi mila, vsetko pekne vysvetli, ukaze na rontgene aky je problem zo zubom. Cenovo je tiez celkom prijatelna. Len sestricka sa tvari trochu oduto. 😵

basulka78
2. máj 2014

@luciaxy
ahoj....hľadám si nového zubára alebo zubárku a zaujal ma tvoj príspevok v tomto fóre...môžeš mi prosím ťa poskytnúť viac informácii ohľadne Dr. Žiklovej ku ktorej si spomínala že chodíš aj ty? poprípade či máš poznatok či prijíma ešte nových pacientov. Mám problémy so zúbkami a musím to urýchlene riešiť. Ďakujem za odpoveď

mamsadob
3. mar 2015

dr. Katiala nedoporučujem, je drahý za jeho úsmevom sa skrýva zlodejina, robí čarnoty

tatrankamoja
12. mar 2015

dievčatá, nechodíte niektorá k mudr. Erike Sperkovej - stomatológ - súrne potrebujem tel. číslo......

domiix
25. mar 2016

najlepší zubár akého poznám 😎 😎 😎 http://www.estheticdentalcenter.sk >> môžem len odporučiť!! 🙂

simonka12323
6. máj 2020

Dobrý deň prosím vás odporučte mi dobrého zubára v Poprade, bojím sa dosť zubára tak aj takého co ma trpezlivosť ďakujem

76california
13. sep 2022

Dobrý deň, oživujem tému

- poprosím o tip na dobrého zubára / zubárku, ktorý by mal ale zmluvu s poisťovňami a "normálne" ceny 😉
Vopred ďakujem.