Hnačka a jedenie

maminka1983
11. mar 2016

Ahojte maminky prišla som po radu. Mame doma 2r4mes syna ktorý značkovať dosť . Išli sme dr. zobrala stery a tie sú na buď. týždňa.
Moja otázka znie horúčku nemá len kakame 3den. Ale nič neje čo by ho mohlo prehánať. Zje rohlik suchý alebo schark chlebík celiaticky sladký aj banán a ryžu a zemiak s mrkvovo a stále sa nevieme "zapiect". Lebo nič mliečne ani čo by nemal jesť neje. Aj čierne čaj vypije aspoň necelú šálku ale inák vodu sa snažíme aby nebol dehydrovaný . Len mna by zaujimalo dokedy mame takto postupovat lebo dr povedala že nesmie kakat až potom čo môže jesť normálne. Normálne už bude mat odpor k tanieru keď tam uvidí zemiak alebo mrkvu a neboj ryžu. Čo by ešte take mohol papať lebo dr toho tiež veľa neporadila a moja mama to čo som písala. Lebo vidím že mu chuti sám si berie čo môže. On je taký dobrý páskach teda bol. Zabudla som dr povaha že Hilak kvapky mame dávať že pomáhajú na regeneráciu ale stále sme na začiatku. Prvých 24h sme naložila cca 15x a teraz 2 dni 2x ráno hlavne aj v noci papa keď si pýta. Ďakujem za rady .....

erika161
11. mar 2016
Používateľ erika161 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od erika161.

A vsetko hned vykaka?

ralficka
11. mar 2016
Používateľ ralficka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od ralficka.

na hnacku reasec je super, ten vzdy zabral ked bolo najhorsie.

maminka1983
autor
11. mar 2016

@erika161
Nie akurát keď prvý deň mal hnačku tak cez noc muž davalUM ale to stroho bolo mi povedané. Cca ráno a večer ale obedy má ako dnes mrkva a zemiak len vo vode

maminka1983
autor
11. mar 2016

@ralficka
Dr vravela že ho nechce veľmi takto skúšať nakoľko najmä horúčku klop klop ale dik za info maximálne konzultácia bude s dr ale každá rada dobrá podľa mna