Hnedý výtok namiesto očakávanej menštruácie. Čo sa deje?

zaira301
21. mar 2014

Ahoj, prvýkrát sa mi stalo, že namiesto menštruácie už 4 deň mám iba hnedý výtok, ktorý je úplne slabý, akoby sa mi menštruácia nechcela rozbehnúť...nikdy sa mi to nestalo, tak som z toho v pomykove, čo to vlastne znamená? Mám už vyšší vek, tak si myslím, že už možno začína prechod.... stalo sa to niektorej z Vás? Teraz neviem, či mám isť k lekárovi aby mi dal vyvolavačku, alebo mám to považovať za normálnu menšturáciu? Ďakujem za Vaše názory....

ada274
21. mar 2014

Co je to vyssi vek? Vyto namiesto menstruacie moze znamenat tehotenstvo. Zajdi k lekarovi na kontrolu prip. Si urob tehu test

zuzka1008
21. mar 2014

to hormonálne zmeny, ja som mávala ked som prestávala kojiť, je je ako menstruacia, resp namiesto nej

trogir
21. mar 2014

Ja som mala podobny problem a bola som gravidna. Ostatne mesiace sa to nezopakovalo, iba prvy. A otehotnela som v styridsiatke......cize "vyssi vek" 🙂 . Tehotenstvo som mala absolutne bezproblemove a dietatko je zdrave..... 😲

map0007
21. mar 2014

ahojky,môžu to byť aj hormonálne zmeny v tele,alebo aj že ste prechladena.Mne sa niekedy takto spúšťa M.Na telo pôsobí veľa faktorov-stres,zmeny počasia aj prechladnutie a atď.Skúste si nohy namočiť do lavora zo soľou asi tak na 10-15min.A potom vysutit a šup pod paplnon a ak chcete aj s ponožkami🙂