Holenie intímnych partií - vyrážky

9. jún 2020

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať na holenie intímnych partií, pretože vždy sa mi vyhodia vyrážky, ktoré sa celkom dlho hoja, nemáte nejaké rady? Ďakujem za všetky odpovede, som už dosť zúfalá kvôli tomu.

s_a
9. jún 2020

Ja používam holiaci strojček elektrický, síce to neoholí úplne do hladka, ale šaškovanie so žiletkou v tejto oblasti mi za to nestojí 🙂 a po strojčeku nemám problém

silviazlat
9. jún 2020

Ahoj. V prvom rade treba dobré - kvalitné žiletky - Nie Tesco. Pomáha holiť intímnym gélom - Klasicky od Nivei - Je aj na holenie. Druhá fáza spočíva v ošetrení po holení. Treba miesto vydezinfikovať, alebo nejak inak ošetriť. Pomáha voda po holení - aj keď to spočiatku štípe, ale nevyhádžeš sa po tom.

janba
9. jún 2020

Ja si holim v smere rastu chlpkov.. nie je to uplne do hladka, ale odkedy tak robim, nemavam ziadne vyrazky.

kratkamala
9. jún 2020

@janba ja presne tak isto, nepoužívam žiadne špeciálne veci na holenie a je to fajn..proti smere rastu ma to tam vžd yriadne svrbelo, vyhádzalo sa

zuzanka756
9. jún 2020

chcem sa opýtať kde sa dá kúpiť ten Nivea gél ?

aylinn
9. jún 2020

Vždy pred holením poriadne vyumývať miesto kde sa ideš holiť a najlepšie sa holiť vždy novou nepoužitou žiletkou. Teda neviem ako ty ale viem že veľa ludí si oholí nohy alebo pazuchy žiletkou a potom sa ňou oholí ešte aj tam.

lenuliatko84
9. jún 2020

Ja ppuzivam uz asi 20 rokov venus od gilette.je uzasny.dokonca j manzel si kupil taky isty na určité partie😜

zuzanka756
9. jún 2020

@lenuliatko84 holiaci strojček ?

dajana1983
9. jún 2020

Skús po holení použiť sudocrem,ja si ho beriem od synčeka 😄mám ten samý problém odkedy sa musím holiť manuálne,prípadne si úplne tam dole natriem po holení avirilom tj detský olejcek-mne to pomáha.Ja sa na mokro holiť nemôžem NATO sa vždy vyhadzem,je jedno či mám aj ten najsamlepsi gél či penu...

lenuliatko84
9. jún 2020
zuzanka756
9. jún 2020

@lenuliatko84 vedela by si poslať link , alebo aspoň fotku ktorý ?

lenuliatko84
9. jún 2020

@zuzanka756 kupis strojček a dokupujes len nahradne hlavice,ale mne vydrzia aj 2 roky

zuzanka756
9. jún 2020

a je lepšie sa holiť v proti smere alebo tak ako Vám chĺpky rastú

johanadlhosova
9. jún 2020

Nová žiletka a po holení obyč. dets. púder na riťku 🙂 . Viem,že kamarátka po holení pretiera mužovi vodou po holení 🙂 . A samozrejme v smere rastu chĺpkov. A ja osobne neriešim nikdy už nič,žiadne pupence... .

johanadlhosova
9. jún 2020

@johanadlhosova *ritku.,*mužovou