Hormonálne akné riešené HAK

tamarafin
29. máj 2022

Dobrý deň chcela by som sa opytat ohľadom užívania HAK pri hormonálnom akne kto s tym ma skúsenosti ….HAK som vysadila pred 3 mesiacmi a od vtedy sa mi veľmi zhoršila pleť... Nechcem uz na to viac dávať antikoncepciu pretože v tom asi nevidim riešenie (myslim ze po vysadení je najväčšia pravdepodobnosť zhoršenia pleti a ja hak nevidim ako dlhodobé riešenie)…preto by som sa s vami chcela poradiť a vidiet nazor aj z iného pohľadu na hak a celkove riešenie hormonálneho akne inými spôsobmi🙂

luccija
29. máj 2022

@tamarafin ak máš priveľa testosterónu či inú horm.nerovnovahu bude to ťažké.Neviem poradiť dala by som si spraviť profil a potom gynekológ, alebo endokrinolog možno potrebuješ iný hormón a nie ATK
Ešteže zes skúsiť tu klasiku... dobrú stravu, čistenie u kozmetičky, probiotiká, čisté hrubé črevo, vylúčiť intolerancie, kožná lekarka

tamarafin
autor
29. máj 2022

@luccija ďakujem vyskúšam

4444mono4444
29. máj 2022

@tamarafin agnucaston ! Ja som mala vždy hormonálne akné ...iba HAK a tieto tabletky pomohli ,menšie zlo ako HAK ...výsledky som videla po týždni ,ešte stále tomu nemôžem uveriť ...leze sa majú báť 3 mesiace no beriem 5 ,neviem ako ďalej 😅🤷‍♀️

4444mono4444
Autor odpoveď zmazal
Zobraz