Hrčka medzi stehnom a vagínou

katka2233
29. aug 2015

Dobrý deň. Už pár mesiacov mávam hrčku medzi stehnom a vagínou. Po čase vždy zmizne, ale potom sa vytvorí zas, nie vždy na tom istom mieste, ani na tej istej strane. Hrčka je pri dotyku bolestivá. Môžte mi poradiť, že čo to môže byť, a či je to vážne?
Ďakujem za odpovede

karvayova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
karvayova
9. máj 2018

Dobrý deň mám ako keby pupak tam kde som zakrúžkovala..na dotik to je bolestivé keď sa pozriem do zrkadla ani to nevidno viete mi povedať čo to môže byť? A či je to vázne

fibica
30. júl 2019

Ako to dopadlo?

slenky
19. aug 2019

Ahoj, uz sa ti nerobia hrcky? Ja to mam niekolko rokov, hydradenitis supurrativa, v poslednom obdobi sa mi to zhorsilo...neviem ci mas to iste, je to nevyliecitelna choroba, takze dufam ze nie.

bozenakotlarova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bozenakotlarova
25. jún 2020

Ahoj mne sa tiež urobila hrcka medzi vagínou a stehnom je to vazne

jarkovamamina
25. okt 2020

@bozenakotlarova ja to mam už tretí krát. Ale mne z toho tečie aj krv a mam tam akoby dierku. Dr mi na to povedal ze to nič není že to bude asi zapálený chlpok ale je to veľké a boli

slenky
25. okt 2020

@jarkovamamina to znie ako HS, chod na kozne nech ti to pozru.

gigina06
19. nov 2020

Ja mám tiež presne na tom istom mieste prvý raz mala asi 1cm a zmizla po týždni a teraz druhý krát nieje bolestivá iba keď si to nahmatam a má asi 2cm určite sa chystám na gyndu s tým netreba to podceňovať.
Ale mne na povrchu nevidno nič akože nejaký vstup alebo vyrážku absolútne skôr úplne zacelena koža a pod ňou gulička viem s ňou aj pohnúť ale je tvrdá.
Neviem čo si o tom mám myslieť ale objednám sa a idem to zistiť čím skôr. Ja som žiaľ po neúspešnom tehotenstve a kyrete a asi mesiac a pol na to sa mi objavila a tiež medzi posvou a stehnom ale o čo si bližšie dopredu čiže keď sa zohnem vidím to.

nez
6. sep 2021

@gigina06 ako si dopadla u lekára ?

belusa
6. okt 2021

@katka1981 ahoj sice už dávnejšie si písala ale ako si dopadla? Mám to isté hrče v slabinach dosť som vystrašená

katka1981
6. okt 2021

@belusa, juuj musim si precitat co som pisala

katka1981
6. okt 2021

@belusa, ahoj ako mas oblast bikin, mam tam uzliny stale, to ma kazdy, pokial uzlina nie je vacsia ako 1,5 cm, nikto to neriesi. Ked mam herpes v okoli hradze alebo tam ako mas tangace vzadu tu ciarku nad konecnikom tak sa mi uzliny zvacsia a bolia. Lymfaticke uzliny su v [poriadku, rizikove su pod pazuchou, inak su vsade v bruchu, hocikde, pod sankou, pod uchom.....

belusa
6. okt 2021

@katka1981 ďakujem práve idem nza ultrazvuk a trochu mi lepí ale ja mám od uzlín také cestičky a herpesu sa neviem zbaviť už mesiac🤦🏼‍♀️

belusa
6. okt 2021

@katka1981 no ja som až toľko šťastia nemala, mám nález 9mm o 3 mesiace kontrola

belusa
6. okt 2021

@bekynka30 ahoj a to Ti hneď chceli vybrať? Ja mám v slabinach a povedali, že počkáme, že to má len 9 mm

belusa
6. okt 2021

@kikuska_wedge ahoj prosím Ťa ta ichtyolova masť sa môže použiť aj na ohraničené hrčky? Pomôže to? Lebo vraj počkáme či porastie alebo sa vstrebe má 9mm

kikuska_wedge
6. okt 2021

@belusa ono ale zavisi na type hrcky. Ja to mavam ako vred naplneny hnisom. Pozivam mast na obrazku. Ale v tvojom pripade by som pouzitie konzultovala s dr.

belusa
6. okt 2021

@kikuska_wedge ďakujem

ankare
6. okt 2021

Napis do skupiny Zdravotníci na MK

katka1981
7. okt 2021

@belusa, juuuj to ma mrzi a beries nieco na imunitu?

belusa
8. okt 2021

@katka1981 isoprinosine

katka1981
9. okt 2021

@belusa, ako dlho ho beries? Mne nakoniec dala lekarka polyoxidonium, lebo nic mi nepomohlo ani imunor ani isoprinosine. Ze mne to uz nepomoze. Ale neberiem uz dlho nic. Zabera ti?

belusa
10. okt 2021

@katka1981 ja beriem len prvé balenie ale zatiaľ veľká pomoc neprišla

katka1981
10. okt 2021

@belusa, zavisi od bunkovej imunity, ja som nechcela polyoxidonium, to su injekcie, ja injekcie nemam rada, ja som precitlivela a to je pichanie na 3-4 roky a viac. Pytam sa dr. ci mi nemoze dat lieky, ze nic mi nepomoze. Polyoxidonium pomohlo, zbavila som sa chronickej mykozy co som mala nonstop, gynekolog mi dal vyrobit autovakcinu a nepomohla. POtom som brala specialnu vakcinu do nosa na zlateho stafilokoka, aj tam mi zabralo polyoxidonium ze som mala menej casto hnisave vyrazky stafilokokove v nose, no po 1,5 roka som to ukoncila, pre mna to bolo peklo. A na zlataka mi pomohlo koloidne striebro jedine. Na imunitu by najviac pomohol detox, koniec s cukrom a podobne, ale ja toho nie som vobec schopna teraz.

blableblu
8. dec 2021

@katka1981 dobrý deň vy ste s tým boli aj na sono ?tam vám povedali že sú to uzliny a aj si ich cítite ?ka som dnes bola na sono v slabine koli bolesti ktorá už aj vlastne prešla a doktor povedal že tam mám pár drobných uzliniek kolo 5mm a že to môže byt aj reakcia na depiláciu nič viac finito vybavená ale na hmat tam absolútne nič necítim keby som nešla na sono vôbec neviem

katka1981
9. dec 2021

@blableblu, ahoj, nie nebola. Mne to reaguje vzdy napr. ked mam hepres na hradzi alebo pri konecniku, alebo kvasinky, vtedy sa mi uzliny v slabinach zvacsia ale aj bolia. Moja mama mala zvacsene uzliny po ockovani proti covidu a dr. jej vravel, ze tento problem ma velmi vela ludi, ze su plne ambulancie, ale preslo jej to.

blableblu
9. dec 2021

@katka1981 aj si ich normálne nahmatas ?lebo ja tam vôbec nič necítim iba na dobe ich videl

katka1981
10. dec 2021

samozrejme ze ich nahmatam, v slabinach oblast bikiny, neviem, ci to je o tuku, alebo o hlbke ako su ulozene. Ja som si v pohode nahmatala aj dceru v bruchu ked bola vo vodorovnej polohe a mala asi 8 cm 🙂

blableblu
11. dec 2021

@katka1981 a potom sa ti stratia úplne keď heroes prejde alebo stále ostávajú máličko hmatne ?