Hrčka na pere z vnútornej strany

mon1806
12. okt 2022

Dievčatá stretli ste sa niekedy s niečím takým ? Ráno som sa zobudila a mala som normálne hrčku z vnútornej strany veľkú asi ako dva hrášky neboli má len je strašne tvrdá a modrá
Áno mám zlozvyk hrýzť si pery z vnútra môže to byť z toho ? V živote som nič také nemala

domka222
12. okt 2022

@mon1806 ja mám. No viem isto, že je to hemangiom. Už druhý krát idem s tým na zákrok. Ty môžeš mať z hryzenia kľudne "len" zrazeninu .Odporúčam s tým prestať

mon1806
autor
12. okt 2022

@domka222 no veru ja som ja to psychopat muž mi stále triesla po hlave a ešte k nechty si ohryzam :(

jana_435
12. okt 2022

@mon1806 ja som to podla mna mala presne teraz 🙈 tiez si hryziem peru 🙈😀 a noc raz som to skusila prepichnut ihlou, lebo sa mi to zdalo teochu ako pluzgier. No nic. Tak som to nechala tak a davala si na to nejake veci ako na aftu. Ziadna zmena. No a tak som sa s tym furt hrala a skusala to jazykom, lebo, no, proste to tam zavadzalo a tak som to trochu rozhryzla a povytahovala odtial tekutinu a krv a uz to mam teraz malicke. Asi som nevytiahla vsetko 🙈 akoze nie je to rada, radswj s tym chod k dr, ale moja skusenost bola teraz takato. Mala som to prvykrat a uplne ma to vylakalo, priznam sa.

jana_435
12. okt 2022

@mon1806 pozri este slovicko Mukokela na googli. Ci je to to.