Hrčka v oblasti slabín

vaniwendy
25. júl 2023

Som tu nová ☺️
Dobrý deň dnes pri sprchovaní som si nahmatala hrčku asi tak 2 cm veľkú a nevšimla by som si to lebo ma nebolí len keď som to postláčala na porovnanie aj na druhej strane či dobre cítim.. no na druhej strane nemám idem si po radu že čo to môže byť či niektorá z vás má s tým skúsenosti. Úprimne 🥺 zľakla som sa lebo mám hrčky aj v prsníkoch a aj v podpazuší a mám zlé tušenie ak má niekto a tým skúsenosť že čo to môže byť prosím vás napíšte my 🙏

Samozrejme hneď zajtra to budem riešiť u Dr.🙂

palculienka40
25. júl 2023

@vaniwendy to mozu byt zvacsene uzliny pri zapale ale aj tukove nieco. Uvidis co dr.

taktotedanie
25. júl 2023

Uzliny
Treba ist co najskor k dr oytajte si kompletny odber krvi a serologiu, ultrzvuk

vikiki29
25. júl 2023

Ja som mala raz takúto hrčku v slabinách na jednej strane, sem-tam pobolievala. Dr to neriešila, skonštatovala len “žeby zápal čreva?” Hrčka zmizla asi po týždni.

vaniwendy
autor
3. aug 2023

@palculienka40
Áno môže byť uvidíme čo mi povedia môj Dr. Má dovolenku musím počkať ale odvtedy som si našla hrčku už aj v zahlaví 🤷
Ale ďakujem ☺️

palculienka40
3. aug 2023

@vaniwendy mne sa to objavuje a aj zmizne. Treba sledovat a skontrolovat. To je ako pri krcnych uzlinach.

vaniwendy
autor
3. aug 2023

@palculienka40
Dobre teda možno mám len nejaký skrytý zápal v tele 🤔

vaniwendy
autor
3. aug 2023

@vikiki29 Ďakujem za odpoveď ☺️

vaniwendy
autor
3. aug 2023

@taktotedanie
Môžem sa spýtať čo je to serologia?

taktotedanie
3. aug 2023

@vaniwendy serologicke vysetrenie krvi- herpesvirusy, cytomegalovirusy, borelioza atd atd