Hučanie a pískanie v uchu

pk1503
12. nov 2023

Dobrý deň, chcem sa opýtať už vyše mesiaca mám hucanie v ľavom uchu ale pískanie a šumenie v oboch ušiach ale ked je silne hučanie počujem ho aj v druhom uchu ale slabšie iba v jednom silne bolo zatiaľ iba raz, počujem to iba ráno ked sa zobudím asi 15 minút po prebudení a len tak chvilku a do včera nič vždy iba ráno ma niekto s tam skúsenosti ? Na magnetickej mozgu som bola pred rokom všetko bolo v poriadku a ja mám sedaciu robotu krcna chrbtica ma boli často a krk mám ho aj stuhnutý.
U ORL som bola pred troma týždňami sľub mám v priadku dostala som len tebokan a ešte liečim sa vysoký krvný tlak ale tlak mam vždy dobri s liekmi.
Niekto skúsenosti s týmto ?
Ďakujem vopred za odpoved. 🙂

stellarstar
12. nov 2023

@pk1503 áno je to tinitus, ja s tým žijem už skoro cely svoj zivot. Mne pomáha užívanie mg

pk1503
autor
12. nov 2023

@stellarstar Tak to už asi si len na to zvyknúť ? Je to hrozne strašne ma to obťažuje pískanie šumenie to mi nevadí ale to hucanie je hrozne. 🤦🏻‍♀️😀

stellarstar
12. nov 2023

@pk1503 áno zvyknúť si naň. Ja viem aké to je a najhoršie je keď mám aj migrénu 👍 super kombinácia 🙈

pk1503
autor
12. nov 2023

@stellarstar no to si viem predstaviť 😬, tak ale lekár mi o tinnituse nič nepovedal ale pôjdem tam zas a poviem mu že či to je toto 😀 a ďakujem za odpísanie 😊