Ideálny krém proti starnutiu - vráskam

meggyinka
5. mar 2018

Ahojte napisem nieco zo skusenisti a to je dovod preco nieco hladam. Pracujem s ludmi a stretavam vselijake zeny. Minule som s jednou prehodila par slov a nedalo sa mi od nej oci odlepit. Mala 38 ale plet velmi krasnu. Vobec nevyzerala na svoj vek. Takmer bez vrasok. Medzi recou spomenula ze od 25ky pouziva vselijake kvalitne kremy ze je to dobra investicia. Ja budem mat 25 a nasi premyslaju co mi kupit. Tak mi napadlo ze by som tiez chcela vyskusat nejake kremy. No nevuem ktory je vhodny. Nikdy som nemala krasnu plet. Ostali mi jazvicky po akne ako ked si dam make up az tak ich nevidno. Ale samozrejme ked mam svoje dni aj tak sa mi urobi akne znova. Chodila som aj ku koznej a chodim ku kozmeticke no nemam dokonalu plet. Anechcem vyzerat uz v 30tke ako 50rocna. To nemyslim v zlom. Tak ak mate nejake tipy na omladeniea proti starnutiu pleti budem rada . Dakujeem

anika
5. mar 2018

V tvojom veku dobre hydratačný podľa typu pleti, V 25 som používala ešte nivea, yves rocher, aj teraz si občas kúpim vichy aqualia ten je výborný

dadda
5. mar 2018

@meggyinka ahoj, ja som zacala pouzivat teraz nuskin a musim povedat, ze konecne som nasla to prave. ja mam velmi suchu a alergicku plet, tiez s vraskami, takze som si povedala, ze vo svojich 31 rokoch do seba konecne investujem, mam aj fotky ako som vyzerala pred tym a ako sa mi zlepsila plet. ak chces tak ti poslem do spravy link na fcb, kde ich uvidis 🙂
ja vrelo odporucam, maju aj produkty na akne, ak chces poradim ti, len mi napis 🙂

meggyinka
autor
5. mar 2018

@dadda ahoj budem rada urcite ak mi posles link. Ja fb nemam tak ho mozes poslat aj tu do spravy budem ti vdacna

winni
5. mar 2018

@dadda ahoj, tak to by som poprosila aj ja viac info, hlavne na tie vrásky, ja som večný smejo, tak mám vrásky usmievavé, ale mne sa to nepáči. Ďakujem.

dadda
5. mar 2018

@meggyinka oki pisem do spravy 🙂
@winni

deti95060810
5. mar 2018

v 25 tke to bola len Nivea krém... Vrásky sú vec aj genetiky.....😉

adkovmotylik
5. mar 2018

Ja som zacala pouzivat Natura siberica ale votriem sa lebo budem iste este skusat aj ine 🙂

janka7177
5. mar 2018

Ja pouzivam Vichy idealia, som velmi spokojna.

kikush1811
5. mar 2018

No, tak tu sa votriem aj ja. U mna tiez fici bud nivea alebo obycajny dove, no asi je fakt cas zacat do seba investovat.

maca283
5. mar 2018

Ja pouzivam pripravky z justu maju odlicovac denny nocny krem www.just.sk

lenka15101510
8. mar 2018

@meggyinka uzasny a nedam nan dopustit je collagen a placenta od firmy Carlmark. nie su to kremy ale koncentraty, kde mi staci denne naniest kvapku dve na tvar a potom pouzijem krem akykolvek lacny, kamoska si to aj miesa priamo do kremu ten collagen. a na akne zase skus od spolocnosti Kamedis nieco z rady AC clear, maju krem, gel na umyvanie a gel na lokalne osetrenie. Ja mam umyvaci gel a tvar mam ako detsku prdelku :D (mam 31 rokov) potom ak by si si kupila ten umyvaci gel na tvar opatrne s davkovanim, treba toho strasne malo lebo peniii :D cize dlho vydrzi.

lenka15101510
8. mar 2018

@meggyinka tie vyrobky si kupujem v lekarnach ale nie vsade to maju tak ak budes mat zaujem maju aj stranku https://www.collagen-placenta.eu/

jarka91
8. mar 2018

@meggyinka nedávno som písala článok , no bol zablokovaný z dôvodu / akoze reklamy/
Pouzivam Sonya od Forever na prirodnej baze .Teraz je asi pol roka nova rada .
Rad INFINITE BY FOREVER pomáha zlepšovať vzhľad pokožky , vyhladzovať jemné línie a vrásky a umožňuje vám pokoriť tradičné obmedzenia starnutia .
Kedy pokožka stárne ?
Toto je otázka, na ktorú by sme nechceli počuť odpoveď ..😉 samozrejme od narodenia ..... vekom naša pokožka dozrieva- stárne ,
no milé dámy .... podľa dermatológa Dr. Paula Jarroda by mali začať ľudia používať produkty o starostlivosť o pleť , ktoré bojujú proti stárnutiu už pred tridsiatkou 💜💗💜💗💜💗💜💗💜💗💜💗
Milé dámy, žienky , dievčatá ... veľmi rada vám poradím pri výbere či už jednotlivých kúskov, alebo celej rady #INFINITE

damoska
10. máj 2018
Používateľ damoska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od damoska.

osobne použivam tuto značku pleťovej kozmetiky https://www.notino.sk/clinique/ tvar je vypnutejšia a posobí sviežo.

newyourk
15. máj 2018
Používateľ newyourk je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od newyourk.

@meggyinka poradím ti krém, čo ti porieši aj jazvičky, aj mladosť 🙂) a to mám oveľa viac rokov ako ty. Nedávno som sa dostala ku vzorke kremu Golden ointment a je to pecka úplna, Zmenu som videla ihneď po prvom použití. Jednak som videla, že pokožka bola hneď ráno úplne iná, jemnejšia a mladšia a časom sa hlavne zjemnili aj jazvičky. Len to chce dlhšie užívať. Krém je taký mastnejší, stačí dať naozaj malinké množstvo, ale je fakt super. A používa ho aj moja mama na vrásky a chváli si ho. Kúpila som ho cez net, reparex firma. Vyskúšaj, mne veľmi pomohol. 😉🙏👍👍

1peta67
9. feb 2019

Lux Factor 4d Hyaluron je drahší ale výborný.
A z lacnejšej varianty odporúčam https://www.notino.sk/bione-cosmetics/cannabis-...