Imkor spona na zarastenom nechte

13. jún 2022

Ahojte, mali ste niekto na zarastenom nechte imkor sponu ? Pomohlo vám to, aj keď bol prítomný aj hnis a divé mäso ?
Koľko od aplikácie ste cítili zlepšenie ? Bolela vás aplikácia ? Je pravda že po aplikácii to práveže môže byť este bolestivejšie ? Zvažujem či do toho ísť

marcellka32
13. jún 2022

Nevahat a ísť, spona pomôže, treba tomu čas kým necht vyrastie

autor
13. jún 2022

@marcellka32 prosím a máš s tým aj osobnú skúsenosť ? Je to bolestivé keď to dávajú ? Lebo ja sa ani dotknúť palca nemôžem. Prípadne naozaj sa to môže zhoršiť po aplikácii, že viac bolieť ?

ruzasipova
13. jún 2022

Nemala som to, ale viem, ze to celkovo velmi pomoze. To je ako ist k zubarovi, ked mam bolesti? Jasne, ze to boli, ale ked si to nechala zajst az tam, lepsie to bez pedikury nebude.

riskoh
13. jún 2022

Okamžitá úľava odporúčam zdravotnu-medicinsku dobrú pedikúru,chodila som s otcom do Nr

marcellka32
13. jún 2022

Keďže už sa nemôžes dotknút palca tak dávanie spony bude bolieť, ale potom už bude úľava od bolesti

autor
13. jún 2022

Ďakujem vám, tak volala som a vezmú má zajtra ráno, tak snáď to pomôže

marcellka32
13. jún 2022

A ideš klasickej pedikerke či medicinalna pedikúra?
Lebo klasicka s tým už nebude nič robiť, medicinalna do istého štádia a potom už chirurgia

autor
13. jún 2022

@marcellka32 k medicinalnej, povedala že všetky možné štádia už riešila a každému pomohla, aj má dobre recenzie

marcellka32
13. jún 2022

Tak super držím palce

autor
13. jún 2022

@marcellka32 ďakujem veľmi pekne

ursula22
13. jún 2022

nám spona nepomohla, dolámala necht, nakoniec to skončilo na chirurgii, za mňa: strata času, peňazí a zbytočná bolesť

autor
13. jún 2022

@ursula22 och to naozaj, akoto že dolámala necht ? Hneď po aplikácii to bolo zle ?

floren
13. jún 2022

Mne pomohla trápila som sa viac ako 15 rokov-plastiky,strhavanie a pri splnení úľava behom týždňa. Mala som tam aj mäso a hnis

autor
13. jún 2022

@floren prosím a najskôr po aplikácii ti to naďalej aj hnisalo a bolelo a bolo červené ? Alebo od aplikácie hneď prestalo ?
Ja sa bojím nech to nieje horšie. Ale ak len na chvíľku a potom bude lepsie tak to vydržím samozrejme

autor
14. jún 2022

Tak bola som ráno, bolo to celkom bolestivé ale potom ako tak okej, len teraz ma to začalo oveľa viac bolieť ako predtým, je to veľmi veľmi červené a ide odtiaľ hnis. Je to normálna reakcia ?

simca06022011
14. jún 2022

Tak bolestive to mozno aj bude, ale bez toho sa ti to nezlepší. Niečo budes musieť vydržať. Mne nedávali sponu, stacilo mi tu jednu stranu podložiť ale teda ked to porovnám ta chvíľa sa dala vydržať (uz neviem co mi tam pedikerka strčila). Inak potom veľká úľava. Hnis a spol sa pri tom vycistil z rany, mne to doslova vytlačila (mala som palec z jednej strany zarastený, v tehu som si tapsa nevedela nechty strihať a môj drahý mi to fajne zastrihal).
Horšie to nebude. Ked tak a to uz hadam rpbis, dezinfikovat. Kup si napr betadine a kvapni sem tam.

simca06022011
14. jún 2022

Teraz citam ze si bola. Kto ti to robil? Inštrukcie si nedostala?

floren
14. jún 2022

Betadin si dávaš? Áno, asi deň dva bolo horšie,ono to vytieklo a potom už super

autor
14. jún 2022

@floren dávam si áno, koľko krát za deň sa môže ?

autor
14. jún 2022

@simca06022011 dostala ohľadne čistenia atď a aj dodrzujem. Vo štvrtok tam mám ísť znova

simca06022011
14. jún 2022

tak neboj, dobre bude, dezinfikuj ked treba a daj si nieco od bolesti kludne. Asi dr to nerobil, ci? ak je to velmi zapalene, mozu aj nieco antibioticke davat... ale podla mna je este skoro, to sa proste musi vycistit od toho hnisu nazbieraneho

autor
14. jún 2022

@simca06022011 nie medicínska pedikerka to robila. Hovorila aj ona že možno antibiotiká, že uvidíme.
Vo štvrtok to má vidieť tak som zvedavá že čo povie, či sa to vôbec môže zlepšiť za dva dni

simca06022011
14. jún 2022

Ja som bola na chirurgii prrd 2t, skočila som na sklo, zapalilo sa mi to, rezali, šili... Trosku ina vec je to, ale tiez O 2d kontrola a bolo dobre, ale bolelo to otrasne, dnes mi vyberali stehy. Čiže uvidíš. Podľa mna ten hnis by mali vytlačiť ale tak určite vie co a ako. Tiež som std dostala ze ked neprestane boliet alebo bude viac mam ich vybrať.

ursula22
14. jún 2022

hej ale vraj je tým,že má nevyživené nechty ( rýchlo rastie v puberte)