Inkontinencia moču u žien. Čo s tým?

lucinkaaa
8. júl 2007

Ahojte baby, hoci sa tu o tom vela nepise, na nete som sa dozvedela, ze podobny problem ma asi 40% zien a v tehotenstve okolo 32. tyzdna je to percento tiez vysoke. Ja som si uvedomila, ze to je vlastne problem, lebo ked sa zacnem smiat, moj mokry problem je na svete. Doteraz som si vravela, ze ako je fajn mat muza, s ktorym sa casto smejeme ale prave si hovorim, ze az tak fajn to nie je 😀. Stale musim mat malu slipovu vlozku a ak sa nahodou zacnem smiat vonku, mam co robit... :( Vraj pomaha cvicit kazdy den panvove dno, no to mi uz teraz asi nepomoze. Malicku mam otocenu v spravnej polohe uz nejaky ten tyzden a ako mi coraz viac tlaci na mechur, nie len ze musim chodit casto cikat, ale este aj toto. Nemate nejake triky co s tym?

klaudialip
13. dec 2014

@trgypadl ok,sice ma to hneva,bo tak sa najlepsie chudne,ale radsej poriesim toto,a asi si to vypytam na zaciatok od kazdeho na vianoce 🙂 a dufam ze aj s cvicenim a posilnovanim svalov mi to pomoze a zbavim sa toho uplne

trgypadl
13. dec 2014

@klaudialip ja mam teraz ine lieky,lebo mam casto problemy.mas 60 tbl balenie,treba 2 krat denne uzivat,cize na mesiac a cena do 20 euro

trgypadl
13. dec 2014

@klaudialip vacsinou dpjde k zmierneniu problemu,nie k uplnemu vymiznutiu..predsa len aj porody urobia svoje
..a vekom sa tieto veci len zhorsuju

marikalysik
10. apr 2015
Používateľ marikalysik je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od marikalysik.

Ja som si prednedávnom prešla problémami s inkontinenciou, keď sa mi narodil syn. Musím poradiť a odporučiť ženám prípravok Ive inkontinstop proti inkontinencii, ja som veľmi rada že som sa naň nechala nahovoriť. Pomohol mi.

klaudialip
16. apr 2015

@marikalysik a co to je?su to tabletky alebo nieco take?moze sa to brat aj ked kojis?

iweta1her
25. júl 2015

@klaudialip sú to tabletky, vygoogli sú naozaj dobré ;)

klaudialip
25. júl 2015

@iweta1her uz nepotrebujem.teraz som tehotna a ked sa stiahne maternica a da sa vsetki dokopy tak idem na operaciu

mira1982
8. okt 2015

ladypower.hu

lujs
25. nov 2016

Prosim o radu! Mate niekto skusenosti s operaciou pasky TOT proti inkontinencii? Operacia je uz nutna, ale potrebujem poradit KDE? Neviem sa dopatrat nejakej recenzie do ktorej nemocnice je najlepsie ist? Citala som, ze nie vsetky zakrky sa podarili, ale nikto konkretne nepise kde. Dakujem za akukolvek reakciu!

patkaba
24. júl 2019

Cvicenie na "poslednu chvilu" uz nema taky ucinok, ako by si si mohla zelat, to je jasne. Ale, bohuzial, riesim rovnaky problem, verim, ze niekto poradi. Dostala som referencie na proces, ktory v tomto zmysle praktizuju v Ziline na klinike Kamala, vie prosim niekto viac? Malo by to byt bezbolestne a bez priameho zasahu do tela. Viem si tam aj zavolat, ale osobna skusenost je logicky vzdy najlepsia. Dakujem.

mira1982
28. júl 2019

Ja už mám Tot pás od februára. Všetko je v poriadku.

99pavla99
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
xxxxxnnnnn
2. sep 2021

Ahoj, na MK vznikla
Poradňa o inkontinencii........Pani
MUDr. Monika Nováková je odborníčka, ktorá poradí https://www.modrykonik.sk/ask-an-expert/poradna...