• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Inkontinencia moču u žien. Čo s tým?

25. novembra 2016 
@trgypadl ok,sice ma to hneva,bo tak sa najlepsie chudne,ale radsej poriesim toto,a asi si to vypytam na zaciatok od kazdeho na vianoce :slight_smile: a dufam ze aj s cvicenim a posilnovanim svalov mi to pomoze a zbavim sa toho uplne
13. dec 2014 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@klaudialip ja mam teraz ine lieky,lebo mam casto problemy.mas 60 tbl balenie,treba 2 krat denne uzivat,cize na mesiac a cena do 20 euro
13. dec 2014 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@klaudialip vacsinou dpjde k zmierneniu problemu,nie k uplnemu vymiznutiu..predsa len aj porody urobia svoje
..a vekom sa tieto veci len zhorsuju
13. dec 2014 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od marikalysik.
Ja som si prednedávnom prešla problémami s inkontinenciou, keď sa mi narodil syn. Musím poradiť a odporučiť ženám prípravok Ive inkontinstop proti inkontinencii, ja som veľmi rada že som sa naň nechala nahovoriť. Pomohol mi.
10. apr 2015 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marikalysik a co to je?su to tabletky alebo nieco take?moze sa to brat aj ked kojis?
16. apr 2015 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@klaudialip sú to tabletky, vygoogli sú naozaj dobré ;)
25. júl 2015 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iweta1her uz nepotrebujem.teraz som tehotna a ked sa stiahne maternica a da sa vsetki dokopy tak idem na operaciu
25. júl 2015 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ladypower.hu
8. okt 2015 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosim o radu! Mate niekto skusenosti s operaciou pasky TOT proti inkontinencii? Operacia je uz nutna, ale potrebujem poradit KDE? Neviem sa dopatrat nejakej recenzie do ktorej nemocnice je najlepsie ist? Citala som, ze nie vsetky zakrky sa podarili, ale nikto konkretne nepise kde. Dakujem za akukolvek reakciu!
25. nov 2016 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok