Je to kurie oko?

8. apr 2022

Dievcata ahojte. Dufam, ze nikoho nepoburim. Ale je toto kurie oko? Uz roky mam toto na nohe. Vzdy to vylupnem a ostane tam diera. No urobi sa to tam znovu 🤨
Nema to koren 🤷‍♀️
Viem to vyriesit doma, alebo treba pedikuru?

sterea
8. apr 2022

treba to ísť vypáliť ku kožnej

autor
8. apr 2022

@sterea ale ono to je akoby len stvrdnuta koza. Ja ked to vylupnem je to ako stupel 😂

nikka055
8. apr 2022

Tiez to mam , nepomohol mi ani dusik 🤦‍♀️😄

luccija
8. apr 2022

Chod na pedikúra ja som bola presvedčená, že mám kurie oko a bola to bradavica

autor
8. apr 2022

No tak sa objednam. Ale teda bola som uz x krat a vzdy som mala po mesiaci nohy horsie ako pred pedikurou 🙄🙉

jjanulienka
8. apr 2022

To bude bradavica podľa mna keby ti to vypálili mala by si pokoj😉

andreakg
8. apr 2022

Je to kurie oko, pokiaľ neodstraniš tlak z toho miesta,bude sa to tvoriť stále.

roja01
8. apr 2022

@andreakg presne ako pises.

autor
8. apr 2022

@andreakg a vies mi nieco na to poradit? Ci fakt len vypalit?

lienka9
8. apr 2022

Ja som bola raz,ale tiez mam taky pocit ze po pedikure sa mi stav noh ovela rychlo zhorsil..tak neviem ci to je normalne?

endzi83
8. apr 2022

ahoj, ja na sebe mam skusenost s duofilmom /kupis v lekarni/, najprv nohy vymocit v teplej vode kludne aj so solou, bude trosku detox., treba zosupat trosku starej koze. A potom potriet iba tu cast kde je to kurie oko alebo bradavica kazdy den, niekomu staci 2-3 dni niekomu aj tyzden podla toho ako je to zakorenene. Mne to trvalo asi 5dni ale pomohlo a uz sa mi nevratilo klop klop 🍀
PS ak chces prirodnejsiu verziu tak cesnak v octe prilozit na miesto, alebo bananovu supku tiez v octe par hodin a prilozit na miesto zalepit a nechat cez noc. Rano odlepit a dat novu. Tak sa to robi ze bananovu supku nakrajas do zavaracieho pohara pridas ocot a zatvoris a nechast nasiaknut supu octom, Potom vyberies prilepis na to miesto a zalepis leukoplastom. Niekomu pomoze, niekomu nie.

kandrea
8. apr 2022

Bradavica najlepšie ísť ku koznej na dusik

kacusik69
8. apr 2022

ak to je kurie oko (odbornik nie som, neviem posudit/rozlisit ci oko alebo bradavica) - priatel poskusal vsetko mozne, Duofilm, take to zmrazovacie pero, Kolodium - penazi co na to minul neskutocne, trapil sa fuuu hadam pol roka a nakoniec mu zabral obycajny cesnak - mozno za skusku by to stalo

andreakg
8. apr 2022

Kolodium Forte,spirularin,alebo k pedikerke.Kurie oko je otlak,a ak je tlak na to miesto a neodstani sa bude sa stále robiť

autor
9. apr 2022

Dakujem kocky. Tak nieco vyskusam a ked nie pojdem k pedikerke ☺️
@lienka9 nevlem ci je to normalne ale ja som si vzdy niekolko mesiacov davala nohy do poriadku a uz nikdy neboli take ako predtym.
@kandrea a nemala by bradavica koren? Taku ciernu bodku?