Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Ako ste si odstránili kurie oko?

evulienka22
14. apr 2018

Ahojte, mam otazku ako ste odstranili kurie oko na nohe, co vam pomohlo. Dakujem

terezia32
14. apr 2018

@evulienka22 chirurgicky mi ho odstranili a mala som s nim pokoj. Pred tym som vyskusala vsetko mozne a nic nepomohlo.

malinovka333
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ivankagemini
14. apr 2018

Z lekárne voľno predajné (viď foto), trvalo to niekoľko pár týždňov qle je preeeeeč bez rezania 👍 držím palce

daniela.ho
14. apr 2018

Kup si duofilm v lekarni. Za 3 tyzdne bolo po nom

lilyianka
14. apr 2018

@evulienka22 ja som mala sice bradavicu na prste ruky, ale duofilm mi nepomohol....sice sa vzdy zmensila, ale nezmizla...tak po polroku smer kozna a vypalit

minnie55
14. apr 2018

To kolodium forte je naozaj vyborne, odporucam...

evulienka22
autor
14. apr 2018

@ivankagemini dakujem pekne, kupim to.

ivankagemini
14. apr 2018

@evulienka22 snad ti to pomôže, inak keby si to dávam naozaj pravidelne možno by mi to aj rýchlejšie zmizlo. Pekne sa dalo rozoznat ze to islo prec ajdalsie s koreňom ;) neni zacoooo ;)

alobalka
14. apr 2018

@evulienka22 prikladanie platku cesnaku

katlenad
14. apr 2018

Nam to koldium forte nepomohlo. Stale to vypadlo ale bez korena a narastlo zas.uz som to v podobnej teme pisala... Potom syn dostal kiahne, kupala som ho v hypermangane, kolodium sme uz nepouzivali. Mali sme to ist vypait a den pred terminom mu to dopadlo uplne cele. A nenarastlo zas. Takze neviem ci nahoda alebo ten hypermangan to vysusil.

ivankagemini
14. apr 2018

No mne to tiez par krat odpadlo a iba vrchna vrstva ale davala som dalej kolodium.
Resp.som si toto aj strhavala keď som videla ze uz je to hrubé a sla ta vrchna vrstva (niekedy to bolelo) az kym sa to uplne neodstranilo. Nemala som s tym skusenosti, tak som len cakala a vyslo to 👍 chvalabohu

magnolia555
15. apr 2018

@evulienka22 ahoj v lekárni si kúp takú vodičku gehwohl a tá mi veľmi pomohla a pozor stačí toho máličko iba slabucko potrieť

katka1981
15. apr 2018

@evulienka22, mala som ako dieta, vyrezali mi ho.