Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Je to nejaký vírus? Horúčky, zdurené uzliny, bolesť svalov..

miska222111
1. feb 2019

Ahojte, chcem sa spytat, ci nema niekto nieco podobne. Okrem mna mam v okoli este styroch ludi s takymito tazkostami tak skumam, co komu pomohlo sk je tu niekto taky. Takze. Od decembra dva krat chora na nejaku virozu horucky, uzliny, dutiny, bolest svalov. Ale v obidvoch pripadoch sa mi popri tejto chorobe spustila nespavost, nechutenstvo uzkosti... uz neviem co s tym. Som strasne placliva, nic ma nebavi , vecer zaspim v noci ma budi uzkost a nevysvetlitelny strach... okrem mna to maju este dve zname. Uz som odhodlana ist k psychlogovi, ale stale mi vrta v hlave ci to nie je nekyly virus v spojitosti s tou chorobou.. pretoze ma to vxtrhlo z uplnej fyzickej a psychickej pohody. Dakujem za prispevky. Ak mate niekto nieco podobne, slebo ste to mali a nieco vam pomohlo, prosim piste...

renatka100
1. feb 2019

@miska222111 urcite si dopln magnezium - magne b 6 - kazda choroba vycerpava aj psychicky a toto urcite pomoze.

gabika0825
2. feb 2019

@miska222111 Ja si myslím že to má spojitosť s chorobou, keď sa ti tie uzkosti prejavujú iba teraz tak to neznamená ze máš utekať rovno na psychiatriu. Doplň vitamíny, nalaď si psychickú pohodu a večer si daj čaj na spánok. Uvidíš že ti bude lepšie. Zbytočne nelamentuj, kúp si aj vitamíny na imunitu, aby ti to z tela odišlo a hlavne ten klud 🙂 Veľa šťastia

mpravda
3. feb 2019

Ak si s tym nebudete vediet rady, tak sa mi ozvite a mozeme si dohodnut termin na vysetrenie a osetrenie. V domácich podmienkach by som nasadil Koloidne striebro, pit zazvorovy caj s citrónom, stimulovat reflexnu zonu slinivky na podporenie imunity.
S pozdravom M.D. Milan Pravda, Ph.D.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli