Je to nejaký vírus? Horúčky, zdurené uzliny, bolesť svalov..

miska222111
1. feb 2019

Ahojte, chcem sa spytat, ci nema niekto nieco podobne. Okrem mna mam v okoli este styroch ludi s takymito tazkostami tak skumam, co komu pomohlo sk je tu niekto taky. Takze. Od decembra dva krat chora na nejaku virozu horucky, uzliny, dutiny, bolest svalov. Ale v obidvoch pripadoch sa mi popri tejto chorobe spustila nespavost, nechutenstvo uzkosti... uz neviem co s tym. Som strasne placliva, nic ma nebavi , vecer zaspim v noci ma budi uzkost a nevysvetlitelny strach... okrem mna to maju este dve zname. Uz som odhodlana ist k psychlogovi, ale stale mi vrta v hlave ci to nie je nekyly virus v spojitosti s tou chorobou.. pretoze ma to vxtrhlo z uplnej fyzickej a psychickej pohody. Dakujem za prispevky. Ak mate niekto nieco podobne, slebo ste to mali a nieco vam pomohlo, prosim piste...

renatka100
1. feb 2019

@miska222111 urcite si dopln magnezium - magne b 6 - kazda choroba vycerpava aj psychicky a toto urcite pomoze.

gabika0825
2. feb 2019

@miska222111 Ja si myslím že to má spojitosť s chorobou, keď sa ti tie uzkosti prejavujú iba teraz tak to neznamená ze máš utekať rovno na psychiatriu. Doplň vitamíny, nalaď si psychickú pohodu a večer si daj čaj na spánok. Uvidíš že ti bude lepšie. Zbytočne nelamentuj, kúp si aj vitamíny na imunitu, aby ti to z tela odišlo a hlavne ten klud 🙂 Veľa šťastia

mpravda
Odpoveď bola odstránená
Zobraz