Je to prievan?

bubi10
29. máj 2017

Dobrý deň chcela by som sa opýtať , či niekto má skúsenosť s týmto . Začalo to tým ,že som si myslela ,že má boli zub na dolnej strane bola som pri zubarke robila mi rtg nič mi nezistila žiadny zápal , neskôr má začala bolieť aj horná časť čela a neskôr aj horná strana pri líci proste postupne cela láva polovica tvare . Bola som na pohotovosti tak mi žiadny zápal nezistili neskôr u lekára pretože mi povedali ,že to môžu byt dutiny . Kontroloval mi uši všetko je v poriadku , nos tiež až nato že mi tam našiel nakrivo prepážku že to mi možno tlači na nejaký nerv , lenže dávam si tabletky od bolesti a vôbec to neutlmuje. Myslite že to môže byt aj prievan ?

soldi
29. máj 2017

Ja som sa takto citila ked som mala upchate dutiny soplom. Nadchu som nemala, drzalo sa to v dutine, da sa to zistit iba rontgenom dutin. Pomohol mi sinupret. Uz druhy den som citila ulavu.

janisa31
29. máj 2017

Podľa tvojho opisu by som veru tipovala ten prievan. Skús si dať vatu do ucha a mne keď má prievan celkom fajn zaberajú teplé zábaly. spravím si čaj alebo kávu a teplý hrnček si priložím na boľavú stranu tváre. Vyskúšaj, či sa ti potom neuľaví 😉

bubi10
autor
29. máj 2017

@janisa31 ďakujem krásne skúsim ! 🙂

nuni11
29. máj 2017

Ak si obehala tychto vsetkych doktorov a zubara a na nic neprisli tak uz to asi moze byt len prievan asi. Ta vata je dobry napad ale skus si na nu nakvapat aj kusol alpy este, to nam pomahalo ked sme boli tecka alebo nam mamka zvykla este kvapkat aj teple roztopene maslo do ucha ale nie vriace len take zohriate akurat ked sa roztopi, to mi aj bolest hned ustupila zakazdym 🙂

lilyianka
29. máj 2017

@bubi10 a ako dlho alebo intenzivne ta to boli? Mohol by to byt aj zapal trojklanneho nervu
Zo svojich skusenosti ti poviem,ze mna ked takto bolela tvar mala som to z krcnej chrbtice

fatima99
30. máj 2017

joj no tak ten zapal nervu, to je celkom take neprijemne :/ dufaj teda, ze to je len ten prievan. skus najprv tie babske rady na ten prievan a uvidis ci ti to zaberie. my sme si tiez davali do ucha vatu namocenu v alpe a to mam zakazdym zabralo tak skus to 🙂