Je to zápal priedušiek?

21. jan 2023

Dievčatá idem si po radu. Nepríjemné skrabanie v krku a pocit na prieduskach a bolest pri kašli - je to bežný začiatok dákej choroby alebo je to už zapal priedusiek- dnes mi to začalo tak som troska z toho ....je mi na .... Nadchu nemám 🤗 ani teplotu, len ten kašeľ 😪 v pondelok pôjdem za MUDr. len mi to hlava neberie. Spravidla keď som mala zapal priedusiek začalo sa to nádchou 😒🙄

anavixy
21. jan 2023

Bezny zaciatok choroby, teplota este moze prist a vyvinut sa z toho hocico, aj zapal priedusiek, ale to je bezne ochorenie, nie vzdy nan treba antibiotika a podobne.. Mne takto zacinala chripka na konci minuleho roka.

autor
21. jan 2023

@anavixy chvála Bohu mala som uz nalez na RTG min rok v septembri liečili ma bez atb bolo to veľmi podobné len vtedy som aspon deň predtým sucho kaslala. Dnes z ničoho nič tak ma to prekvapilo. Som tesne pred 40 ale také divne choroby co sa na mňa za posledný rok lepia - som už normálne vyklepana co ďalšie pride. Veľmi pekne ďakujem

anavixy
21. jan 2023

No a teraz je este take obdobie chorobne, je to hnus 😏 tak vela zdravia prajem 🤗

zuzi364
21. jan 2023

Presne toto mam aj ja, zacalo mi to vo stvrtok vecer. Nijak sa to dalej nevyvíja.

autor
22. jan 2023

@zuzi364 berieš aj atb alebo co si dávaš? Ja som úplne v .... z toho. Hnus 😒

zuzi364
22. jan 2023

Neberiem atb, len tak podomacky sa liecim, mlieko s maslom na vykaslavanie a paralen som si dala na noc, len tak