Je to znovu choroba?

29. nov 2023

Dobrý deň…pred 2 týždňami som ochorela klasika bolesť hrdla, nadcha a nakoniec kašeľ… mierne som soplila aj kašľala cca do tejto soboty/nedele.. dnes teda teraz večer sa mi zas mierne naplňa nos (proste citim že tam niečo mam) a bojím sa že je to nová choroba.. je vôbec možné znivu ochorieť po 1-2 dňoch? Asi len mierne dozvuky starej choroby že? Potrebujem byť úplne zdrava cez vikend

marianarem
29. nov 2023

Da sa kludne ochoriet znova aj za 2 dni, dokonca pocas jednej choroby ti moze zacat druha. Stalo sa nam to minuly rok - mali sme od maleho skolkarsku virozu a este pocas toho sme od svokra chytili aj covid.

sigma510
29. nov 2023

Začiatkom októbra som mala nepríjemný zápal dutín, trval cez dva týždne, keď som sa z neho konečne dostala a bola asi 5 dní okej, prásk, asi kovid, myslela som si ze sa mi to vrátilo, ale po niekolkych dňoch som zistila ze vôbec nemám čuch, takže predpokladám ze to bol kovid. Dva dni som mala teploty a dosť silné bolesti hlavy, potom upchaty nos, bolo mi pod psa, ale už som chvála Bohu okej.

trinityf
29. nov 2023

Minuly rok v zime som skoncila s covidom, den som mala pokoj a na dalsi den mi zacala chripka. Bol to vyzivny december 👎