Jednodňová chirurgia Nitra a okolie, skúsenosti?

monika123654
13. jún 2018

Ahojte chcela by Dom sa spytat ci nemate niektora z VA's skusenosti z jednodnovou gynekologickou chirurgiou.chcrla by som so dat laparoskopicky odstranit myom z maternici.an mate niedko skusenost poprosim info KDE to robia a kolko to stoji.dakujem za kazdu info

gaaaa
14. jún 2018

@monika123654 Ja som z Nr a bola som na Sliači v oktobri a z Nr všetci tam.Toľko sa nás tam stretlo ako na bežiacom páse.Za 3 hodky som išla domov.

monika123654
autor
14. jún 2018

@gaaaa a kolko so platila an sa mozem spytat??

monika123654
autor
14. jún 2018

@gaaaa mala so tiez myom ?? Ak ano sky velky??

gaaaa
14. jún 2018

@monika123654 Ja som mala cystu ale pani z Levíc bola so mnou na izbe a mala myom a platila 10eur a tiež za tri hodky išla domov ako ja.ja gynekologické operácie len tam.pozrite na nete Gynpor Sliač.

matulka82
14. jún 2018

Na Sliac chodi aj od nas vela zien .Maju dobre referencie 😉

gaaaa
14. jún 2018

@matulka82 Môžem potvrdiť,ja som nechápala všetko starostlivosť,lekári.Pred zákrokom aj po.

monika123654
autor
14. jún 2018

Dakujem vam baby za info zajtra tam skusim zavolat a popytat sa ste ma potesili najradsej by som bola keby tu pliagu vytiahli zo MNA co najskor Lebo ako mi radi moj gynekolog "cakat" sa mi fakt nechce

gaaaa
14. jún 2018

@monika123654 Dva tyzdne sa caka na termin zakroku.Ja som tam bola na konzultaciu lebo som sa chcela o vsetkom porozpravat osobne.A konzultacie ma primar kazdy stvrtok o 13.00h.Tam sa nemusi objednavat.Staci vymenny listok od svojho gynekologa a ak mate nejaky nalez.Ak nie nevadi on si spravi svoje sono a objedna si Vas.Mna ked isiel operovat pred operackou prisiel za mnou podal mi ruku vsetko vysvetlil ukludnil ma a po zakroku ma prisiel prepustit na izbu.Naozaj pristup a vsetko môžem odporučiť.