Jedným okom neviem žmurkať

slepykrtko123
7. feb 2021

Dobry vecer
Je to taka ostychava vec ale mam problem ze neviem zmurknut ani jednym okom samostatne. Blizky sa mi za to dost smeju a ja sa bojim ze je somnou nieco zle. Je to normalne alebo som ina????
Vdaka!!!

iffushka
8. feb 2021

@slepykrtko123 ani ja neviem. Nikto to nikdy neriešil.

miadi
8. feb 2021

Ked Ta len toto trapi. Ano si ina. Ale poznala som niekoho s podobnym problemom. A žije veselo.

ninusa221
8. feb 2021

Teraz skúšam tak ani ja neviem

miskakyska
8. feb 2021

....ja neviem kývať ušami🤷

thehenrieta
8. feb 2021

Viem žmurknúť každým okom zvlášť a ak kývať ušami, som iná? Nie.. niesom a ani ty nie, je to len o tom či to svoje svali naučíš alebo ich necháš "ochabnuté". Keď to budeš skúšať a trénovať celé dni tak zachvíľku to budeš vedieť, ale pozor na žmurkanie každým okom zvlášť lebo je to dosť návykové aby sa nestalo že to budeš robiť ako sova pri každom rozhovore s niekým. :D

andreatytler
8. feb 2021

@slepykrtko123 Mala som spoluziacku co to nevedela. Ked sme v skole strielali na ciel, musela som je zakrit jedno oko rukou.🙂

miadi
8. feb 2021

Podstatme je ci vies dat jazyk do u ruličky,

haley7897
8. feb 2021

@miadi žarty bokom, toto nevie moja staršia dcéra a je z toho na prášky 🤣🤣🤣🙈

jaskolka
8. feb 2021

Ja neviem nadvihnut obočie, a spolužiačka vedela. Teraz sa mam preto trápiť? Dievča, nerieš blbosti

miriam11
8. feb 2021

@slepykrtko123 a ako to potrebuješ k životu? Je to sprostosť a dá sa to postupným cvikom naučiť.

lubka261
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jankasamulko
8. feb 2021

To neviem ani ja, a ani luskat prstami 😁

stella122
8. feb 2021

@slepykrtko123 trenuj 😁 naučíš sa

simca06022011
8. feb 2021

ja neviem riadne pískať... 🙈 a ani pravym okom nezmurknem.. ale idem trenovat :DD

diewcatqoo
8. feb 2021

Ja neviem odmalicka ukazat na lavej ruke tri.. akoze vystriet naraz tri prsty: palec, ukazovak a prostrednik.
Moj syn sa na tom neskutocne zabava a vzdy podpichuje, aby som mu ukazala tri 🙄
Ale nikdy mi nenapadlo sa tym trapit 🙂

karpina
8. feb 2021

A čože ťa trápi, nemôžeš žmurkať po chlapcoch? Tak si vždy olízni pery, ako to robí teta Studenková 😝😉

miadi
8. feb 2021

@karpina pod ruškom jej to bude na nič😆

karpina
8. feb 2021

@miadi Ved už sú aj transparentné, aj Fico má 😝😀