Karanténa pred PCR testom

sweetdreams1
7. feb 2022

Ahojte, mám už trochu chaos v nariadeniach, tak možno niekto bude vedieť presnejšie:
Cítim sa nezdravo a objednala by som sa na PCR test (AG mám negatívny). Ak sa objednam na PCR a daju mi termín povedzme o 3 dni, musím byť do výsledku v karante? Som plne očkovana.
Ďakujem

birika
7. feb 2022

.

cairka
7. feb 2022

Tak keďže sa cítiš nezdravo, tak kde by si chcela ísť? A myslím, že áno, že aj v SMS s termínom je, že máš dodržiavať karanténu.

nyusika
7. feb 2022

Nemusíš.
Ale keď si chorá (máš proste nejaké príznaky akéhokoľvek ochorenia), nechoď medzi ľudí.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sweetdreams1
autor
7. feb 2022

@cairka no ja mávam sople a chytene hrdlo celú zimu, čiže to by som vlastne bola doma od októbra do apríla....ale jasné, nechcem nikoho nakaziť ani nič také,preto aj chcem ísť na test

cairka
7. feb 2022

@sweetdreams1 , tak to už ty musíš vedieť, či je to také, ako stále, alebo je to iné. Keď chceš ísť na test, tak asi to budú iné, silnejšie príznaky...

ddaassuullaa
7. feb 2022

Aknsi uviedla priznaky, mas byt v karantene, kupirujem sms z NCZI:

NCZI: Vasa ziadost o vysetrenie bola zaevidovana. Dodrzte povinnu karantenu. Termin PCR testu Vam pridelime po spracovani Vasej poziadavky. Viac info na korona.gov.sk

sweetdreams1
autor
8. feb 2022

@ddaassuullaa ďakujem, už mám takú sms aj ja, ale dostala som termín na zajtra,tak to nejako vydržím 🙂