Kde mi urobia zubný implantát na západnom Slovensku?

cawes
19. jún 2016

Dobry den

Hladam kliniku na zubny implantat, zapadne Slovensko plus vase skusenosti.
Ako dlho to trva?
Da sa to robit v celkovej narkoze?
Cena

maxiva
19. jún 2016

s tym zapadnym slovenskom neporadim.ale mne idu davat dva 😖 ale doktor mi povedal,ze to neucitim na 120percent 😉 tak som mu povedala,ze ked nahodou hej,tak mu nezaplatim.a on suhlasil 😀 😀 😀 tak som zvedava.zatial som u neho ziadnu bolest necitila,tak sa na to spolieham 😉 ale bojim sa,predsa to je do kosti....mam dvojhodinovy termin

mawka
19. jún 2016

@cawes v hodonine je nova vymakana klinika, beru aj eura a odbornici. cennik maju na stranke.

http://www.dentalclinic.cz/kontakt/hodonin

ludia si pochvaluju. ja som poslala raz mail, som sa informovala, no su drahsi, nakoniec som si sla riesit k MUDr. Nekvapilovej do Hodonina a som spokojna, aj s cenami. rozhodne ma tam u nej stoji plna uhrada menej ako doplatok na slovensku.

maxiva
19. jún 2016

@mawka vraj na slovensku poistovna implantaty ani nepreplaca ☹

mawka
19. jún 2016

@maxiva to hej, len mala som na mysli ine, bezne ukony. co odo mna pytaju doplatky u nas su nenormalne peniaze, tak som zacala chodit na moravu, sak to mam doslova na skok a rozhodne sa mi lepsie dycha pri tych cenach.

cicimon
19. jún 2016

@cawes chces na to SK kvoli cene ci mas aj iny dovod?

cawes
autor
19. jún 2016

@maxiva ahoj kedy mas termin a kde?

cawes
autor
19. jún 2016

@mawka mas implantaty? Bolelo

cawes
autor
19. jún 2016

@cicimon samozrejme ze aj kvoli cene tu vo svajciarsku dam za dva implantaty 5000€ a takto moze byt maly s babkou

mawka
19. jún 2016

@cawes u nas je to okolo 1000 e zub. v piestanoch na sukromnej klinike mi ponukali tuto cenu. s robotou, vsetko.
nemam, rozhodla som sa pre mostik. lacne a rychle. na implantat nemam gule a tolko sa mi nechce vyhadzovat zan.

cawes
autor
19. jún 2016

@mawka ja viem len ja mam ten problem ze mam mliecne zuby v 3rokovh! Cize ak by som si dala mostik tak tak mi musia zbrusit dva zdrave zuby no a jeden z nich je mliecny co moze byt do buducna problem. Moj priatel je zubny technik tu vo svajci a on mi vravi ze si mam dat implantat ze keby som mala ku 45--50rokov tak urcite mostik ale takto implantat. No a dalsi problem je ten ze tie dalsie mliecne pojdu raz urcite same von a co budem mat hubu samych mostikov 🙂 budem jak benatky 🙂

mawka
19. jún 2016

@cawes chapem, mam to iste, ale nastastie, uz sli mliecne von. 3 kusy, pod nimi nevyvinute trvalky. neviem si predstavit vyvalit 3000 e za implantaty. u mna to nejde. mimochodom, sleduj to u maleho potom, pretoze je to dedicne. akurat riesim s malym strojcek, pretoze mu letia zuby a doslo sa na to, ze nema tiez vyvinute a presne tie tri ako ja. nastastie ja som mala aspon mliecne dlho, ze mam rovny chrup. lenze jemu vypadali, trvalky tam nenarastli a teraz dokonca mu jeden museli trvaly vytrhnut, aby mu cely chrup posunuli strojcekom. no des. vobec som netusila, ze to je dedicne. teraz budem malu sledovat a uvidim. no napadlo by ta to?

cawes
autor
19. jún 2016

@mawka no ja to viem lebo som bola z malym na kontrole a spomenula som to dr a povedal mi ze to musim sledovat. Ja som akurat kukala cenx u nas vo svajci tu stoji jeden 3500-5000 sfr, cize radsej obetujem 3000€ n sk ako tu 10tisic za dva zuby. Je to drahe a tiez premyslam ci ano ci nie ale ha sa z mostikom neviem stotoznit. To radsej nech tam mam dieru. Mne chyba 6a7 na pravo dole cize mne to nevadi, len moj vravi ze to treba doplnit lebo vrchne zuby nemaju proti tlak a zacnu vyliezat von ako aj spodne sa budu posuvat no isty horor ked si prdstavim ze by mi zacali sa zuby posuvat a budem to mat o par rokov jak hrable 🙂

mawka
19. jún 2016

@cawes presssssne to iste. teraz idem prave na tie spodne, len co malemu buduci tyzden osadia strojcek. len do penazi to lezie. a uz sa trosku posunuli, veru, lebo vedla medzera aj vlavo, aj vpravo. inak mam zuby ok, len toto teda riesit, fakt ze to cloveka nenapadne.
keby som mala tie 3 tisicky, tak si dam implantaty. len pre mna je o suma, ze dovidenia 😀

mawka
19. jún 2016

uz len strojcek nas vysiel 550 u donovalovej v holici. no ale je najlepsia. len ma brutus doplatky. v senici u gasparove by to vyslo nejakych 120 eur, ale stazuju sa ludia.. tak aspon ten maly nech to ma vsetko v poriadku.

maxiva
19. jún 2016

ahoj termin mam na september,tu v cadci u sukromnika...dalo by sa to mozno aj skor,ale az tak sa do toho nehrniem 😀

cawes
autor
19. jún 2016

@mawka moja sestra chpdila k donovalovej a ma teraz krasne rovne zuby a to si dala trojcek az v 25 rokoch. Tiez toto vravela ze ta v senici nic moc.
Ako aj pre mna je to vela penazi ale tak urcite menej ako u vo svajci.

mawka
19. jún 2016

@cawes je fajn, skutocne sa s malym piple a v dospelosti by ho to vyslo ovela viac ako teraz nas tych 550. uvidim po roku, dvoch ake bude mat junior krasne zubky. potom moze na baby hadzat usmevy, to ma akurat tak do casu, ked sa mu zapalia lytka 😀

sasikas
19. jún 2016

@cawes mne robili jeden implantat v somadent na starej turej u dr liseho...ale on to priamo nerobi chodi tam stomatochirurg...cena cca 500 evri nebolelo vobec....😉Max spokojnost..,

cawes
autor
19. jún 2016

@sasikas a ako dlho trvalo nez si mala kompletne vsetko hotove? Naozaj nic neboli? Necitis vrtnie?

sasikas
19. jún 2016

@cawes mne robili zatial len jeden...asi v marci....teraz musim cakat cca 5-6 mesiacov kym sa to dobre vrastie do kosti...potom na to nasadia tu korunku...to bude dalsia palka...ja som pisala cenu len za ten implantat do kosti...fakt to nebolelo....cakala som ze to bude ooooo moc horsie,trvalo cca hodku a pol,trosku neprijemne ale ked som si nepredstavovala co robia tak sa dalo....😉A potom bolest ziadna,na noc som si iba dala jeden ibalgin ,ze keby ma to nahodou zacne v noci boliet,ale potom uz vobec nebolo treba nix od bolesti....😉Vrtanie necitis,vsetko pod injekciou,obcas trosku neprijemne to bolo ale vobec nic strasne....a to ja som posero zo zubarov😉

sasikas
19. jún 2016

@cawes inak mala som podobny problem ako ty...mala som vytrhnutu hornu patku a z obidvoch stran boli zdrave zuby ktore mi boli luto dat obrusit kvoli mostiku....tak sme sa s dr dohodli na implantate😉

katka1981
19. jún 2016

@cawes, http://www.schill.sk/ najlepsie vybavenie na SK, uzasny pristup, ale cena vyssia. Ale mas zaruku, a co sa tyka odbornosti, naozaj Schill je super, on osobne, mame ho odskusaneho. Nikam ta posielat nebude, vsetko ti spravia na mieste.

cawes
autor
19. jún 2016

@katka1981 ok kuknem si to aj ked ten hodonin zatial sa mi paci tiez

katka1981
19. jún 2016

@cawes, Hodonin nepoznam ani z pocutia ani z vlast. skusenosti. Schilla mame odskusaneho. Ozaj nemam co vytknut. Drzm palce, aby si bola spokojna.

cawes
autor
19. jún 2016

@katka1981 si bola v blave? Ci v ziline? Ja orejdem 850nez som na sk autom ale ja mam paniku soferovat v blave 😂

tanika
19. jún 2016

pozrite aj MUdr. Andel v Hlohovci mi tam chodíme so senice MUdr. Gašpar a Gašparová to sa vôbec ale vôbec nedá porovnať........ ja mám skúsenosti len ortodoncia to MUdr. Donovalová Holíč, ani senici nula bodov. Robia tam komplet všetko myslím aj impalntáty .

katka1981
19. jún 2016

@cawes, BA, robil nas vzdy Schill, on robi v BA. V Karlovke kde su ti rovni stoji aj elina keby si sa bala ist autom, to je najmenej.

aventka
19. jún 2016

@maxiva a priznal sa ze boliet to bude az po zakroku ?? 😦😣 a kvalitne..

cawes
autor
19. jún 2016

@katka1981 co tam stoji? Noe ja pojdem autom ak by som sla