Kde robia permanentný make-up v Prešove alebo v Košiciach?

zuzulik27
16. apr 2012

Boli ste niektora na PM v Presove alebo v Kosiciach? mate skusenosti? pripadne nejake odporucania? vobec neviem kde to robia a chcela by som ist na zaklade nejakeho odporucania aby som to potom nelutovala. prosim poradte. vdaka

phibrows
4. máj 2017

@jovan236 ak môžem ešte poradiť, v lete odporúčam obočie pretierať vodou na slnku, aby slnečné lúče prirodzene farbu vytiahli, obočie nekrémovať, nešminkovať, nechať pôsobiť slnečné lúče a po lete odstraňovanie s PhiRemoval. Potrebné 2-6 návštev, výsledok sa dostaví 🙂

questionn
5. máj 2017

@mimi171 bola som nedavno u Kamiho Cassa v Košiciach a mne okrem zlého tvaru a dĺžky taktiež farba nechytila a žiadnu opravu nerobí tak ako píšete treba to celé platiť nanovo. Veľká nespokojnosť.

gabbie16
29. máj 2017

Moja skusenost s PMU je negativna, salon Kamil micropigment studio, nikdy viac. Vyhodene peniaze.

jovani
13. jún 2017

v Bardejove

microcare
8. aug 2017

Micro Care Kosice
https://www.permanentne-tetovanie.sk
https://www.facebook.com/MicrobladingKosicePhiB...
Prijemny vecer
AJ v Kosiciach ho robia. Posudte.....😀

denisocka
24. okt 2017

@tanickaskorokubikova tiež som bola prednedávnom u Katky v Dragon studiu v KE a som spokojná . Svoju fotku davať nebudem , kedže prešlo ešte málo času od tetovania , ale pridám jednu , ktorá sa mi velmi páči a je vidieť efekt po roku . Je sice pravda , že fotky od iných , čo tu davaju tesne po tetovaní vyzeraju prirodzenejsie ( ako čerstvo vyvetované obočie od Katky ) , ale rada by som videla , ako to vyzerá po čase , či polovica tetovania neodletí s chrastou ( a človek si musi platiť nove tetovanie odznova , často už ale ide k inemu tatérovi ) . V Dragon studiu máš ešte pretetovanie obočia do roka zadarmo , vid fotka

alenky
24. okt 2017

@denisocka Ahoj. To som ja a moje obocie. Ako som uz vyssie pisala ja som max spokojna takto ma vyzerat obocie. Takze z vlastnej skusenosti urcite odporucam vid.foto bez akehokolvek retusu.

stanka_s
24. okt 2017

@alenky ahoj, mozes mi poslat kontakt na salon do IP? Velmi pekne obocko 🙂

denisocka
24. okt 2017
denisocka
24. okt 2017

@alenky to obocie je nádherne 🙂 celkom som zvedavá na svoje po nejakom čase a potom na ročnom pretetovaní . Skoda,že tam nieje viac takýchto fotiek

alenky
24. okt 2017

@denisocka Ja som krajsiu pracu od tejto este nevidela a to mi veru dalo zabrat ked som hladala komu sa zverim do ruk a nelutujem. Ked som to uvidela nazivo na znamej nevahala som a isla do toho. Po tetovani vyzera tmavo, vidiet ciarky, ale po zahojeni je uplne dokonale prirodzene. Nebudes lutovat. Takisto aj cena je adekvatna a co je dolezite nepotrebujete ziadnu opravu-tympadom usetrite peniaze. Vyzerate kazdy den skutocne upravene aj ked nie ste nalicene

paulakolla
26. okt 2017

@alenky aka je cena v dragone ? Kludne IP.

paulakolla
26. okt 2017

Baby a ako dlho trva,kym sa zahoji na taky normalny prirodzeny vzhlad ? Ja som bleda a blond, chrasticky budu na mne strasne svietit.

denisocka
26. okt 2017

Asi na 6. - 7 . den som uz mala minimum chrast , ale este nejake malicke bodky neolupane boli , urcite je to individualne. Segra uz na 5den nemala ani jednu , ona ale mala svojích chlpkoch strasne malo a myslím si,že aj tie chlpky brania skorsiemu olupovaniu,ale je to len moj posreh

jarhal
20. jan 2018

@paulakolla ano vcera som si bola konecne dat urobit obocko...u pani kozmeticky Brillance cosmetic-kozmetický salón ..som velmi velmi spokojna uzasna osobka..mila prijemna to iste cele jej studio..vrelo odporucam..neboli a je kraaasne ja by som si sama lepsie nenamalovala ...

paulakolla
10. feb 2018

@jarhal ďakujem veľmi pekne. Už sa len odhodlať..Za koľko dní vás objednali ?

radynadzlato
17. dec 2021

ahoj salon Diamondface Bratislava,Kosice …treba sa na to pripravit tabletkami,takze urcite konzultacia nutna aspon telefonicka.