Kedy vám prešla bolesť kĺbov po pôrode?

27. okt 2022

Ahojte, mali ste niektora podobny problem ? Asi 3m po porode ma zacali boliet klby, hlavne na kolenach a v bedrovej ci krizovej oblasti. Riesili ste to nejako alebo vam to same preslo ? Ak ano za aky cas ?

nika23t
27. okt 2022

Mne to začalo asi mesiac po pôrode, postupne si tým prešlo celé moje telo. Zlepšenie som začala vidieť nedávno, keď mala malá asi 9 mesiacov. Stále to ale nie je to, čo predtým.

marticka85po
27. okt 2022

Ja som 9mesiacov po porode a stale ma bolia klby. Kolena uz ma nebolia,iba bedrove klby.ale ja som rodila 5kilovu dcerku cize asi je to normalne,kym sa to da dokopy

svetlonos
27. okt 2022

Ahoj, ja som teraz zacala eiesit koli tomu masaze 😕 po dvoch rokoch az. Ale robia zazraky, vraj to nie je klb ale nieco seknute, a uz po prvej masazi som bola prekvapena, ze ma to uz takmer vobec bebolu. Vyskusaj aj ty masaz a uvidis 🙂

autor
27. okt 2022

@svetlonos aj ja som zacala chodit na masaze ku fyzioterapeutke, ale to bolo koli chrbtici, az teraz mi zacali tieto bolesti ze ma bolia skoro vsetky klby...neviem si predstavit ako by na to masaz pomohla :-/

beata_k
27. okt 2022

Aj mna zacali, ale v lekarni mi poradili vapnik. Za zabralo to.

svetlonos
27. okt 2022

Ani ja som si nevedela a zabralo to. Vyskusaj, opytaj sa a uvidis. Ale ako som pisala, nieco tam masazou uvolnili a je lepsie.

poslednepogo
2. nov 2022

Ked som prestala kojit v 10m, a začala sa viac venovat aj sebe, cvičiť a masáž u fyzioterapeuta. Ked mal asi 1,5 roka som za zase začala citit ako človek

eriryb
7. júl 2023

Ahojte. Chcem pridat svoju skusenost. Mala som tieto hrozne bolesti klbov po prvom porode dlho a zacali mi aj po druhom a bola som zdesena prezit to znovu, tak som nasadila tvrdu vitaminovu liecbu : vitaminy od Avity. Bolesti su zazracne prec a nevracaju sa (a to som tri tyzdne dozadu zufalo googlila tieto debaty). Zabralo mi to okamzite, malicky ma mesiac teraz a nastastie som ok a pritom zatazujem ich riadne, lebo kojim, takze vela lezim na boku, hrbim sa a podobne. Uzivam tieto vsetky vitaminy, co vypisem. Nie je to malo penazi, ale stalo to teda za tu bezbolestnost.

Tu je moj zoznam:
Joy flex
Vapnik s D3 2000 UI
Klbova vyziva
B komplex forte
Kyselina listova
C+D3+Zinok

Myslim, ze je to dobre aj pre kojenie, ktore z nas naozaj vytiahne vsetky vitaminy. Vrelo odporucam, citim sa teraz skvele a veru to viem porovnat s mesiacmi bolesti po prvom porode.

Drzim palce vsetkym.🙏