Koľko budem platiť u zubára?

7. mar 2024

Dobrý deň, pred mesiacom som bola na pohotovosti s bolesťou zuba bolo to čistenie kanálikov mám tam mŕtvy zub, dal mi tam dočasne niečo a povedal že najneskôr do mesiaca mám ísť k môjmu zubárovi na dokoncenie toho zuba, na pohotovosti som platila 240€ a chcela by som vedieť koľko asi cca iba približne budem platiť u môjho zubára za dokončenie ? Viac určite nie ako na pohotovosti však ? Ďakujem 🙂

estellas
7. mar 2024

Myslím, že budeš platiť menej. Každý zubár má iné ceny.
Ja u svojej zubárky platím len 35 eur za opravu zuba. Kamarátka platí za ošetrenie, dokončenie práce 150 eur. Takže ťažko povedať koľko bude pýtam tvoj zubár.

koniarova
7. mar 2024

Mňa takýto zub vyšiel na 270 eur kanáliky, 70 eur dočasná plomba a 370 eur korunka.

barbora0308
7. mar 2024

To je ale velmi velmi individualne, kazdy zubar ma iny cennik a tie ceny sa mozu fakt diametralne lisit.

gemerka17
7. mar 2024

Čo zubár, to fakt iný cenník. Veľmi záleží aj v akej kvalite to budeš mať robené a v ktorej lokalite Slovenska bývaš. Viac by to byť nemalo.

ikonica
7. mar 2024

Tazko povedat.. ja som za to co ai popisala na pohotovosti platila 55+15opg (trepanacia zuba, vycistenie kanalikov)... A u mojh dr som platila nejako 28 za opatovne vycistenie, 99 za vyplnenie kanalikov a kontrolnu bitewing snimku (3 korene) a potom este za plombu asi 60... Nepamatam uz... Korunku zatial netrebalo...

rozculena
7. mar 2024

ani sa nepýtaj,koľko som platila ja....

koniarova
7. mar 2024

@rozculena daj. Nech nie som sama so sumou 1000 eur za zub. 😁😁😁😁

rozculena
7. mar 2024

@koniarova tak...plus korunka 200-500.....a tých zubov bolo viac....chodím k zubárovi od augusta...dopredu mi všetko vypísal,čo mám zle a čo mi bude robiť....rozpočet 12 000........sa môžem poďakovať zmluvnemu zubárovi.....pod mostíkom som dokonca jeden zub ani nemala vyplnený....a to robila vychytená zubárka,práve preto som k nej išla....