Koľko vám trvalo po pôrode dostať sa na pôvodnú váhu?

christin1280
21. máj 2021

Ajojte baby kolko po porode vam trvalo sa vratit na povodnu vahu? Ja som po sekcii 5 tyzdnov a mam 6 kg navyse ale nic si neobleciem z mojho pred tehu satnika 😂😂tak som zvedava ze ci to samo pojde dole este alebo to mam ako pamiatku uz 😂💜

anos18
21. máj 2021

@christin1280 nikdy som sa nevrátila na pôvodnú váhu 😁😁

h2
21. máj 2021

@christin1280 Ahoj, 5 týždňov je ešte strašne málo, skôr by som povedala rovnaké číslo, ale v mesiacoch. A neboj, dole to pôjde.

maggie1978
21. máj 2021

U každej ženy to funguje inak, ja už som sa vrátila z pôrodnice už len s nejakými 3-4 kg do mojej pôvodnej váhy. Ale teda mala som papkáča, veľa som kojila a za dva mesiace úbytok viac než som čakala. Vážila som menej ako pred tehotenstvom. No zasa počujem ,že u niektorých žien vraj opak a dojčením priberajú....

mamamasama
21. máj 2021

na pôvodnú skoro hned, po pol roku este 10kg dole z povodnej 😅 mam ozaj akčné babatko... 😅 Mama mi ho raz hodinku strážila, tak vravela, ze ak jej ho necham na tyzden bude chuda ako ja 😂

w123
21. máj 2021

tiez sekcia a nekojila som a mam uz dva a pol roka min. 10 kg navyse takze nepodarilo 😅

lucka_ke
21. máj 2021

ja som schudla po pôrode na váhu nižšiu ako pred pôrodom, ale nohavice už neoblečiem, mám širšie boky, čiže kupujem iné číslo

veronice
21. máj 2021

.... Uz mi to trva 2,5 roka 🤣🤷‍♀️🤷‍♀️🙈🤦‍♀️🤦‍♀️ pred tehu 67, porodna vaha 87, tyzden po porode 76 a odvtedy ani hore, ani dole. Ale zas nevravim ze keby som sa viac nesnazila tak by to dako slo, vsakze 🙈🙈 ale 5 tyzdnov po akutnej sekcii som mala ine problemy ako svoju vahu 🙈🙈 daj tomu cas, najskor sa uplne zotav a potom strava, cvicenie a pojde to 🙂 💪💪🍀❤️

lenkakravcova
21. máj 2021

@christin1280 6mesiacov. Pribrala som pri tehotenstve 20kg.

deti95060810
21. máj 2021

ja som sa vrátila po každom pôrode na pôvodnú váhu...kojila som a váha klesala super.... trvalo to asi 3-4 mesiace.

kristiii
21. máj 2021

@christin1280 cca dva mesiace. A potom to išlo dole stále ďalej a ďalej 🤦. A asi až po ďalších dvoch-troch rokoch som sa vyhrabala vôbec na tú pôvodnú váhu.

c_est_la_vie
21. máj 2021

Z pôrodnice som sa vrátila so 4 kg navyše. Po 3 m som schudla 6 kg ( a tiež som bola po sekcii, tak prvý mesiac minimálny pohyb).

lius
21. máj 2021

po 4 mesiacoch

marianarem
21. máj 2021

@christin1280 Ja som mala po porode 5kg navyse, este som ich cele neschudla, ale ani sa nejako nesnazim. Ale k tomu obleceniu - takto kratko po porode som ani ja vela veci neobliekla/nezapla. Ale uz o par tyzdnov potom, hoci som neschudla, tak sa stiahlo brucho, postava sa tak nejako sformovala a uz som vacsinu zase zapla.

siska53
21. máj 2021

@christin1280 do 9 m.a pri druhom do roka.

ruzasipova
21. máj 2021

@christin1280 Rok a pol.

veronice
21. máj 2021

No a treba si uvedomit ze aj toto je prudko individualne - kazda mame iny metabolizmus, niekomu spaluje rychlejsie, niekomu pomalsie. Niektorym pomaha kojenie, ja som kojila 13m a nepohla som sa ani o gram. A ako tu mozete citat tak niekomu to zide po par tyzdnoch/mesiacoch, niekomu az po rokoch. Nie je na to vseobecne platny vzorec 🙂 hlavne je v prvom rade sa poriadne zotavit a byt v klude aby aj babo bolo vklude a potom tu vahu riesit - bud ani nebude treba lebo to pojde "samo" alebo potom postupne upravit stravu, pridat cvicenie, hlavne no stress 🙂 ❤️🍀

sardinka123
22. máj 2021

@christin1280 to že si neoblečie a veci je normálne veď bruško rástlo 9 mesiacov tak to bude chvíľu trvať kým sa to dá naspäť... Mne sa napríklad rozšírila panva po pôrode a tak aj keby som schudla už nikdy neobleciem veľkosť 34 ako za mlada 😀 ale veď som dala život 3 dcérkam čo je krajšie ❤️. A mne vôbec nešlo kilá dole, až tak po roku to šlo konečne potroche... Mám nádej že to raz dám 😀💪. Ale netreba sa hlavne stresovať... Prijať sa také aké sme a byť vyrovnaná, veď naše telo prešlo brutalnymi zmenami... Dajme mu vydýchnuť a keď sa bude dať postupne začať na ňom opäť pracovať 🙂

filili
22. máj 2021

Pri prvom týždeň a pri druhom asi tak 3-4 mesiace.

habibim
22. máj 2021

Nema zmysel sa stresovať tak skoro po pôrode.. Ja mam 3.sekcou za sebou, zajtra tomu bude mesiac. Išla so rodit s 80,domov som po 5dnoch došla so 70 a stále mam také číslo. R pribrala som v tomto tehu 13kg..v druhom som pribrala tiež 13kg a za rok som došla na váhu ako pred tehu plus1kg menej... Pri prvom tehu som pribrala 18kg a za rok som schudla 24,5kg.. Celý rok som kojila všetky deti a az po roku, čiže v deň narodenín deti som sa na ňu postavila nech sa zbytočne nevytacam.. Nič som necvicila ani nedavala pozor na stravu.. Deti da vystavia, čiže jest musíš, a moje cvičenie bol beh za nimi...

gabika9878778
24. máj 2021

@christin1280 3 týždne