Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Kolonoskopia

adell77
26. apr 2016

Ahojte od kedy sa mi narodila dcéra 1,5roka tak mám problémy chodiť na wc podarí sa mi tak raz za 2-3 týždne no mám potom hrozne kŕče a stále mám nafúknuté brucho priateľ ma donútil ísť na gastroenterologiu tam mi povedali ze treba robit kolonoskopiu no hrôza mám stres čítala sm xy fór ako to prebieha ja sa hrozne hanbím rozmýšľam nad celkovou anestéziou nejde ani o bolesť ked som porodila myslím ze zvládnem všetko ale o tu hanbu neviem to prekonať a chcem sa spýtať aj nato ze tie co ste to uz zažili co všetko to môže byt viem ze rakovina Atd ale take bežne choroby ci ked je to taketo štádium uz to nebude len tak nič ? Ze zo stravy alebo take niečo neviem si to predstaviť mám tam ísť okolo 14 mája zajtra mi to upresnia ešte idem na krv pred tým no uz dnes stresujem

hopo1145
19. máj 2019

@mamka8811 okolo 10-11 mi povedali.Idemza celkovej anestezy.Tu cleansiu mam zacat pit o 4 ale asi zacnem skor.

mamka8811
19. máj 2019

@hopo1145 jaj tak ja idem 8.30 a mam len ten pripravok na precistnie a injekcie analgin a midazolam.drzim palce aby vsetko bolo ok

mamka8811
19. máj 2019

@hopo1145 a inak uz zacinam mat hlad 😐😀

hopo1145
19. máj 2019

@mamka8811 ani nevrav.Akurat pred hodinou som zacala pit ten roztok ale este som na wc nebola.Teraz ho mam liter vipit plus pol litra cistej vody a rano o 4 to iste liter roztoku a pol litra vody.Tak budem na teba mysliet.Nech ti to dobre dopadne.A kvoli comu tam ides ak sa mozem opytat?

mamka8811
20. máj 2019

@hopo1145 Tak hotovo bolo vsetko v pohode netreba sa bat treba len doverovat lekarovi a sestricke

hopo1145
20. máj 2019

@mamka8811 ahoj aj ja som uz po.Ufff toto bol masaker.Sice to nebolelo alebo som teda necitila lebo som spala.Len to nemalo efekt ziadny.Bohuzial sa nedostal tam kde potreboval teda do term.ilea a stale neviem ci chrohna mam alebo nie.

mamka8811
21. máj 2019

@hopo1145 tak to mi je luto mne len povedal ze mam creva v poridku nic tam nenasiel mam doplnit pohyb vlakninu prijem tekutin aspon co som ja zregistrovala lebo musim priznat dost som bola mimo aspon vysternie si ja osobne vobec nepamatm to asi zrejme co som dostala injekciu ani neviem ako ma manzel obliekol 😊

Tu začni písať odpoveď...

Odošli