Kozmetika Pupa Milano - skúsenosti

zgurkaa
4. máj 2014

Ahojte, mate skusenosti s kozmetikou Pupa Milano? Ak ano poprosim o plusy a minusy tejto kozmetiky. Vcera som si vyhliadla tekuti puder Active Light-Oil free-SPF 10, mate ho niektorá? Aký je? Ale tiež ma zaujimaju aj ostatné produkty tejto znacky. Dakujem za vase prispevky.

zgurkaa
autor
2. júl 2014

@zuzullik1001 ten nie je velmi bledi? ja mam 040

kikakikakika
17. jan 2015

ahojte, ja som si kupila teraz tento make up. Som velmi spokojna kedze je to prvy make up na ktory nemam alergiu. Pytala som sa u nich v predajni a zevraj vsetko maju antialergicke a zatial sa mi to povrdilo. Bohuzial ale mam pocit ze je moc bledy na mna. Mam ho zatial druhy den, tak ak by ste mali niekto zaujem o odtien 10(uplne najbledsi). Mohli by sme sa dohodnut na predaji, kedze si planujem kupit tmavsi.

maciiik254
4. mar 2015

ja mám od nich skoro všetko... make-up, púder, líčka, podklad pod make-up....nedám dopustiť, nemenila by som 🙂

maciiik254
4. mar 2015

@kikakikakika tento make-up ked som sa spýtala tak vraj je moc tekutý a nezakrýva :-P

alexanotbad
4. mar 2015

@namornicka OPI uz maju v DM 🙂

namornicka
5. mar 2015

@alexanotbad to fakt? To by ma potešilo, musím ísť mrknuť.

suziq
26. apr 2015

Dobry den. Vedeli by ste mi povedat cez aku stranku objednavate kozmetiku PUPA. Alebo kde sa da kupit tato kozmetika ,kedze nie som z velkeho mesta v ktorych su original predajne.Dakujem

marijane
13. aug 2015

celkom dobra spirala na ktoru som natrafila len asi pred tyzdnom je max facrot 2000 calories. cez net stoji okolo 5-6€. a vo fann asi 10€ 🙂

divoska
26. jan 2016

cujte zienky a kde sa vlastne da pupa zohnat? a vyskusat? ( v ba)

savanna
31. jan 2016

ja som od nich mala spiraly, ale vzdala som to, lebo boli vysusene a drobive hned od zaciatku, ako keby boli stare ... potom mam od nich ciernu ceruzku na oci, ale uz ju nepouzivam, velmi sa rozmazava. jedine, co mi od nich vyhovovalo, boli ocne tiene, pekne vyzeraju na ociach a dlho vydrzia. ale tiez si nemyslim, ze by to bola nejaka uzasne kvalitna kozmetika, kvalita nezodpoveda cenam ...

aanezka111
3. mar 2016

Ja mám odskúšanú rôznu kozmetiku drahú, lacnú, kvalitnú, nekvalitnú.. Čo sa týka Pupy nie je to kvalitná kozmetika mám s ňou len negatívne skúsenosti.

matka86
10. apr 2016
Používateľ matka86 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od matka86.

Kozmetiku Pupy vôbec neodporúčam - tiež nemám pozitívnu skúsenosť. Osobne preferujem drahšiu kozmetiku a radšej si dám tú námahu a pohľadám nejakú tú zľavu, napr. http://www.zlavove-kody.sk/
- tam vždy niečo nájdem a nakúpim lacnejšie a pritom kvalitne.

barborkaa699
20. aug 2016

Ahojtee😊ja používam od tejto značky make-up spolu aj s púdrom a nadmerne som spokojná 😊😊! Určite si v blízkej dobe plánujem kúpiť aj iné veci od tejto značky 🙂 Make-up mi vždy zakryje nedokonalosti alebo vyrazku keď sa náhodou objaví niaka😊vrelo odporúčam

emmusska
20. aug 2016

@barborkaa699 ja som si kupila naposledy pupa ceruzku a spiralu..ceruzka sa mi zda ze sa rozmazava z coho som na nervy, ale spirala je fajn 🙂

hvolkovamirka
20. aug 2016

@barborkaa699 myslim ze to by ti zakryl aj akykolvek iny, inej znacky, nie?? 🙂

zirafienka
15. máj 2017

Dievčatá sérum z PUPA Milano, nemáte skúsenosti?

damoska
3. apr 2018
Používateľ damoska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od damoska.

milujem tuto značku. Velmi dobre sa nanáša, je ľahká a drží celý deň.V obchode je pomerne drahá, kupujem v eshope.

doriss_po
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
essenceee
31. okt 2018

mate niekto skusenosti i ružom ich značky? Ake su? Vydržia? Čo vona a matnost?

mareri
31. jan 2019

ich kozmetiku použivam a kvalitou su na rovnakej urovni ako Loreal, Bourjois, Revlon, NYX. Len nie všetko sa da kupit v drohegii. Vačšinou si to objednavam z Notino

katren
31. jan 2019

@mareri a preco nie priamo na pupamilano.sk?

janicka1312
12. aug 2020

@zirafienka ja stým mam skúsenosť. Práve toto sérum používam je v pohode. Mam aj denný, nočný, očný a je to super

frederika887
20. jún 2022

Nemám s ňou skúsenosť, ale možno treba vyskúšať...to je asi naj.