Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
    Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.

    @zuzkapatrick, prečo bola zrušená diskusia k tomu produktu od Aloe vera - sprej prvej pomoci? Boli tam zaujímavé príspevky, chcela som sa ešte niečo spýtať.

    Od akého dodávateľa kupujete ryby, tresku, filety. Čokoľvek kúpim, všetko je to napité vodou a keď to dám na panvicu, tak sa to celé rozpadne. Kde sú tie časy, keď sa filé dalo vysmážať.

    Dievčatá, ak to už niekde je, ospravedlňujem sa. Práve teraz som čítala správu o veľkom tragickom nešťastí vo Vlkanovej, kde sa v bazéne utopil 2 ročný chlapček. To bolo niekde na kúpalisku alebo v bazéne doma. Strašné.

    Dievčatá, možno budete vedieť poradiť. Včera som na jednej stránke našla výborný recept. Korpus bol tmavý. Ten sa po upečení prekrojil na jednu a dve tretiny. Tá jedna tretina korpusu sa rozmrvila do plnky a naniesla sa na ten spodný, dvojtretinový korpus. Neviem, z čoho bola robená tá plnka, ale niečo sa mi marí, že to boli jablká, na vrch išla smotanovo-čokoládová poleva. Bolo to pečené v tortovej forme. Ani mi tak nejde o korpus, ten si viem prispôsobiť, Najviac ma zaujala tá plnka. Vôbec to dnes nemôžem nájsť. Neviete poradiť, nepiekli ste niečo podobné?