Kožné oddelenie v Bojnickej nemocnici

21
11. aug 2016

Pekný deň, v utorok by som mala nastúpiť do nemocnice v Bojniciach na kožné oddelenie, chcem sa opýtať na vaše skúsenosti a vydedukovať, či mi pomôžu 😀 Ďakujem.

michellia
11. aug 2016

@21 aky mas problem ak smiem vediet? mam kamaratku ktora byva v dedinke pri bojniciach. Mala velke problemy s akne a nik si s nou nevedel rady az v nemocnici jej lekari pomohli.

21
autor
11. aug 2016

@michellia mam ekzem, posledny rok presiel na cele telo, veeeelmi zly... netusim, z coho a preco. pisala som primarovi mail, kde som to opisala, ze chodim ku jednemu koznemu, no zatial nepomohol a odpisal, ze sa mam unho v ordinacii objednat. bola tam MUDr Kavkova, ktora mi odporucila hospitalizaciu, ze najst nieco, aby som bola ja a aj lekari spokojni..

mawka
11. aug 2016

@21 ja som tak lezala v BA na klinike kvoli ekzemu takmer mesiac, no to bol masaker. vysetrili ma zhora zdola, zvnutra, vsetko mozne aj nemozne a aj tak na nic neprisli. ako z najhorsieho som sa dostala a potom som sa doliecovala kortikoidmi a vracia sa mi to v skaredych vlnach raz za cas. hodne mi ale pomohol na dlhu dobu Protopic mast a musim povedat, ze mam bajecnu koznu lekarku. mimochodom, zhorsilo sa mi to po prestahovani a zase nastal pokoj, ked som sa prestahovala naspat do rodneho kraja. mozno je nieco, co ti vadi vo vzduchu, voda, moze to byt cokolvek. ekzem je vlastne reakcia na nieco, alergia, ale nikdy mi ziadnu nepotvrdili. ale uplne ta chapem, s ekzemom je tazke zit.

21
autor
11. aug 2016

@mawka a cele telo, ved aj mm trpi a deti ma nemozu ani objimat... ekzem mam od detstva, no nikdy nie takto.. nikdy som nebrala na to lieky a ani ziadne liecenia. po tehotenstvach dokonca takmer na 15 rokov vymizol... a teraz si to vynahradza.. uz 9 rokov byvame v najomnom byte, kde sa ukazuju kazdu chvilu plesne, ale striekame savom...

larissa113
11. aug 2016

No do bojnicke nemocnice by som nesla ani za svet

mawka
11. aug 2016

@21 no a prave tie plesne a aj savo mozu byt problem. ja som sa kvoli plesniam stahovala - a po prestahovani som mala pokoj.
a tiez som bola v nemocnici s celym telom. bola by si ochotna cestovat za dobrou koznou lekarkou?

21
autor
11. aug 2016

@mawka skusim tie bojnice, ale potom urcite..

21
autor
11. aug 2016

@larissa113 nejde mi o pristup, ale o nastavenie liecby, lebo sa uz citim hrozne..

21
autor
11. aug 2016

@mawka ale ze az po cca 6 rokoch by som zareagovala na plesne?

larissa113
11. aug 2016

@21 ved jasne ..ale na bojnice by so sa moc nespoliehala dobru koznu treba najst

21
autor
11. aug 2016

@mawka ja som aj silna alergicka, na vsetko mozne aj nemozne 😀 😀 😀

mawka
11. aug 2016

@21 moze to byt križova alergia, nieco s niecim sa krizi a nesedi ti to

21
autor
11. aug 2016

@mawka sledujem sa, nezistila som nic konkretne, jem co vzdy a spravam sa isto, zijem furt na jedno brdo.. 😅

michellia
17. aug 2016

@21 jej sa tiez venoval priamo primar, mozem sa aj na meno jej opytat ak chces, ci si pisala tomu istemu 🙂

21
autor
27. aug 2016

tak som uz stvrty den z nemocnice doma a nemozem povedat nic zle... domacke prostredie sa mi pacilo a aj zaujem doktorov a ich vysvetlovanie... 😀

ejkapod
17. máj 2022

@21 prosím vás ako ste boli spokojný s pani doktorkou Kavkovou?

21
autor
17. máj 2022

@ejkapod bola som spolojna. V nemocnici doktori maju na Vas cas a konzultuju s Vami vsetko.