Pôrodnica v Bojniciach - recenzie

ppavek
8. apr 2021

Ahojte čakáme prvé bábätko som v 24tt a chcem sa opýtať ktoré ste rodili v Bojnickej nemocnici a či vám táto nemocnica vyhovovala .

veronykacs
8. apr 2021

Ja som rodila minulé leto, síce cisárskym, pri prijatí ma vyšetrovali MUDr. Svitok a MUDr. Baková, všetci boli veľmi milí, ja som si zodpovedne zabudla tehotenskú knižku :D napriek tomu boli super, aj sestričky, anesteziologička.. a takisto sestričky na popôrodnom oddelení, každá jedna milá, čo nám púšťali ventilátor aj o 2-3 v noci na izbe, keď sme sa ešte nevedeli postaviť po cisárskom, nosili nám čaje z kuchynky do izby, ležala som tam 4 dni a nestretla som ani jednu nepríjemnú zmenu, od upratovačiek po doktorov všetci slušní, milí a prijemní..
no ale nemocnica, zrovna hotel to nie je :D polovica okien sa nedala otvoriť vôbec a druhú polovicu sme ani neskúšali po tom, čo doktorke zostalo celé okno v ruke :D sieťky žiadne, čiže ísť v noci na wc bol adrenalínový zážitok, nakoľko som nikdy nevedela, či na mňa vyletí mola z wc misy, umývadla, alebo z nádržky na splachovanie :D
ale napriek tomu by som tam išla rodiť kedykoľvek znova 🙂

ppavek
8. apr 2021

@veronykacs Ďakujem krásne za odpoveď . A mohla si mať pri sebe partnera ?

mattkapd
9. apr 2021

@ppavek ja som rodila 2017.. Pôrod bol rýchly sestričky boli milé vždy ochotne pomôcť.. 2020 som ležala na oddelení kvôli potratu..zas si nemôžem sťažovať.. Snažili sa mi veľmi pomôcť a personál bol milý.. Teraz som opäť tehotná a ani nerozmýšľam že by som išla rodiť inam.. Kamarátka rodila teraz 3 týždne dozadu v PE.. Prvý pôrod si tam chválila teraz bola sklamana

veronykacs
9. apr 2021

@ppavek ja som prišla a hneď ma brali na sálu na akútny cisársky rez, čiže partner neprichádzal do úvahy, ale pozri skupinu Pôrodnica Bojnice - https://www.modrykonik.sk/group/6491/ tam píšu vždy aktuálne info 🙂

lucinkasama
9. apr 2021

Ja som rodila teraz vo februári, partnermmôže byt prítomný urobiam mu antigenovy test ako aj tebe lri prijme

romi_tami
9. apr 2021

Ja som rodila v septembri 2020, rodil má MUDR. Svitok, za mňa klobúk dole, úžasný pán doktor.. na to, že som bola prvorodička, nevedela som, čo ma čaká, hrozné stresy aj všetko, zvládla som to super, a to hlavne vďaka pánovi doktorovi, ktorý celý pôrod premenil na srandu, vtipkoval, naozaj vďaka nemu mám na pôrod len dobre spomienky, a ani neviem ako malička bola behom 5 minút vonku.. sestričky tiež úžasné, pomáhali ochotne, ukazovali čo a ako, až v posledný deň, keď ma prepúšťali som mala šťastie na jednu nepríjemnú, ktorá bola so mnou pre veci, ale inak za mňa super.. tiež by som sem išla rodiť znova, keby mám v budúcnosti premýšľať nad tým, že kde.. 😊👌 akurát u mňa a u väčšiny, čo som počula a bola s nimi na izbe, čistá hrôza tie postele, po zašívaní a v bolestiach odtiaľ zliezt a vyliezť, hotový adrenalín.. 🤦🏼‍♀️

blondtana
9. apr 2021

Rodila som sekciou vo februári 2020 a za mňa tiež super, celý personál, všetky sestričky i lekári, anestéziológ so mnou vtipkoval, ale aj mi presne popisoval, čo sa deje a čo idú lekári práve robiť. Sestričky behali okolo nás vždy keď bolo treba, či som bola ešte nevládna, alebo už chodiaca, či išlo o pôrodné sestry, či novorodenecké, laktačnú, pomáhali, riešili, aj povtipkovali a pokecali, či zavčasu ráno, či uprostred noci a za mňa vtedy dobre aj vtedajší primár Ďurčenka, zaujímal sa, staral sa. Mala som problém s mliekom a rozbehnutím dojčenia a musím povedať, že nebyť tých ľudí tam, tak asi ani nedojčím. Najhoršie sa mi tam zdali wécka, tie boli hrozné, inak všetko ostatné dobre, vrátane stravy (aj keď občas mali problém s kombináciou mojich diét 😉).