Kožný problém na rukách

natalia419
22. máj 2022

Zdravím, chcem sa opýtať už dlhé roky bojujem s takýmito rukami, bola som už pri viacerých kožných odborníkov a žiaľ nikto mi zatiaľ nepomohol. Zahojí sa to ale robí sa to stále dookola, niekedy mám celé ruky do živého. Nestretol sa náhodou niekto s týmto problemom? Ďakujem

anjelicek26
22. máj 2022

A ake vysetrenia uz robili? Ked to nevie viacero koznych identifikovat, co spravili predpokladam aj ster a kultivaciu a odber kriv, tak my asi tazko. Mne to prijde ako svrab, ale tak ja som laik no. Byva to casto prave na rukach.

natalia419
autor
22. máj 2022

@anjelicek26 svrab to nie je, všetci kožní lekári pri ktorých som bola to vylúčili

naturalgazda
22. máj 2022

@natalia419 Skus vysadiť meso cukor....proste zniziť ph krvi...... prejavuje sa to na kozi ale oroblem je inde.....organy napr. Ci tak....

naturalgazda
22. máj 2022

@naturalgazda zozásadiť Ph.....

sisa_s
22. máj 2022

@natalia419 Dyshidroticky ekzem tiez vyluceny? Nema to suvislost s cistiacimi prostr., kozmetikou, teplom, chladom, cyklom menstruacnym, stresom, jedlom atd? Nic si nevypozorovala?

sisa_s
22. máj 2022

@naturalgazda ph krvi je regulovane v prisnych hodnotach puframi v tele, nie masom a cukrom

naturalgazda
22. máj 2022

@sisa_s no jasne......😆😆😆

sisa_s
22. máj 2022

@naturalgazda si biochemik alebo iny vedec, pripadne lekar?

naturalgazda
22. máj 2022

@sisa_s ano

naturalgazda
22. máj 2022

@sisa_s ale nepíšem to v nalade vyzyvavej alebo tak..... v opačnom pripade sa ospravedlňujem......

sisa_s
22. máj 2022

@naturalgazda to ti tak verim... Az som si dala namahu vyhladat ti clanok odbornika, ktory vysvetluje triky a nezmysly sarlatanov 🙂 https://invivomagazin.sk/prekyslenie-organizmu,...

vevapeto
22. máj 2022

@natalia419 mne to príde ako začínajúci ekzém na dlaniach , len si to fajne rozskriabsla…je tak? Nemavas aj prsty na rukách?

alexandra2468
22. máj 2022

@sisa_s lekar/vedec/biochemik, ktory napise, ze treba “znizit ph krvi- zozasadit ph..” wow 😃

naturalgazda
22. máj 2022

@sisa_s 😃😃😃😃😃😃😃😃.....samozrejme ako inak......

asia83
23. máj 2022

@natalia419 Pravdaže. Je to istý druh dermatitídy. Treba posilniť imunitu.

joesvk
23. máj 2022

Moja mama mala podobné dlhé roky. Vyskúšala viacero kožných lekárok. Teraz asi rok to má stabilizované, ale jediné, čo jej potom zabralo, keď kožná nasadila kortikoidy.Nie mastičky s kortikoidnou zložkou, ale lieky. Prísne dávkovanie, pod kontrolou,teda jej berie raz za čas krv...