Krvácam z ďasien, konečníka a z nosa

10. jún 2022

Ahojte. Už dlhšiu dobu krvacam z rôznych miest to sú ďasná, konečník, z nosa. Čo to môže byť. Počula som, že to môže byť nedostatok nejakeho vitaminu... Začalo sa to teraz ako sú tepla pretože mám v byte stále 30 stupňov. Veľmi teplo a minimum vzduchu.Na nevydržanie, máme sadrokartón z vnútra bytu. Či to nemôže byť od tlaku. Dakujem

54tinka54
10. jún 2022

Neberies náhodou lieky na riedenie krvi?
Možno máš príliš riedku krv.

viestta
10. jún 2022

Už dlhšiu dobu to nebude z tepla, pretože to je tak 3 týždne. Chod k doktorovi a daj sa vyšetriť. Krvácanie z koniec ima riešiť u obvodaka, ten ta pošle ďalej, aj na ORL. ďasná so zubarom

ildiko36
10. jún 2022

Keď chýba vitamin ķ, ale ked krvacas z konečníka možes mať aj zlatú žilu, to treba liečiť.
Ako hore vyssie písali treba k obvodnemu na odber krvy a ona ta už pošle ďalej na špeciálne pracovisko , mozno aj na hematologiu, Orl a gastro kde ťa ešte vysetria

tykat
11. jún 2022

Neberies nahodou zelezo?
Ale s tymto by som co najskor utekala k dr.

asia83
11. jún 2022

Zlá zrážanlivosť krvi či xy iných dôvodov. Obvodný vám povie viac, len smelo za ním. Šup šup, už včera bolo neskoro.

janinah
11. jún 2022

Hneď v pondelok k obv.dr.a riešiť to.

sisinde
11. jún 2022

V pondelok rano rychlo k obvodnemu lekarovi, idealne nalačno, nech si spraví odbery krvi. Od tlaku to urcite nebude, treba to co najskor dovysetrovat.