Krvácení při ovulaci. Je to možné?

mscat
18. júl 2009

Je možné krvácet při ovulaci? 😕 🤐

mscat
autor
18. júl 2009

Ahojte holky...máte některá zkušenost s krvácením při ovulce?Já teda nevím jistě,jestli ji mám,ale jsem 14DC a už už jsem myslela,že to bude ok.a po 14ti dnech opět začínám krvácet plus bolesti v podbřišku ☹ 😝 docela mě to štve ☹

zuzanockamt
18. júl 2009

ja som mavala vzdy bolesti v podbrusku a tahavy vytok ... niekedy krvavy alebo hnedy alebo ciry ... ale uz dva cykly nemam ziadne priznaky ovu, tak neviem, co to ma znamenat 😕 😕 😕

monika0001
18. júl 2009

mscat - chod kuk na nasu temu... ☹

zuzanockamt
18. júl 2009

monika ... a co taky smutny smajlik???

monika0001
18. júl 2009

dnes sme sa mali vrátiť z dovolenky z talianska (na ktorú sme nešli, lebo môj manžel havaroval a krstný syn ochorel) a keby sme boli šli, tak už sa domov nevrátime... 😒

zuzanockamt
18. júl 2009

a preco by ste sa nevratili??? ... co sa stalo?

monika0001
18. júl 2009

záplavy jak sviňa... presne tam kde kade sme sa mali vracať...

zuzanockamt
18. júl 2009

aha ... no tak to je smutne

monika0001
18. júl 2009


normálne som v šoku....

monika0001
18. júl 2009

najlepšie na tom je, že svokra nám zakázala ísť a ja som silou mocou chcela isť....
Vravela, že tá havária je znamenie, že tam nemáme ísť... veď muž šiel cez miesto kade inak nechodí a bum..

zuzanockamt
18. júl 2009

no mozno to bolo naozaj znamenie 😕

monika0001
18. júl 2009

určite....
juj...
už tomu verím...

zuzanockamt
18. júl 2009

ja takymto veciam verim stale ... mnohokrat som sa o tom presvedcila 😉

mscat
autor
18. júl 2009

moni:no tak to je síla..ale naštestí jste doma zustali to je moc dobře teda že to takto dopadlo
zuzanockamt:aha,já moc nekrvácím..ale je to čirá světlá krev..bez hlenu bez ničeho..tak nevím.. ☹

zuzanockamt
18. júl 2009

mscat ... no tak to neviem potom ... ja mam hlienovy vytok ako priznak ovu ... mavam to takto uz mnohe roky ... az teda na tie posledne dva cykly 😀 😅 😕

monika0001
18. júl 2009

miri - mne doki povedal, ked som mu povedala, že som amla po sexe špinenie, že to sa môže stať... ale radšej choď k dokimu...

riana12
18. júl 2009

mscat a nemoze to byt uz MS? 😕

monika0001
18. júl 2009

riana - pred nedávnom jej skončila ...

zuzanockamt
18. júl 2009

monika ... po sexe to moze byt, ale v case ovu si myslim, ze je to zvlastne 😕 ... jedine, ze by sa v tom case podrazdil krcok, kedze sa vtedy uvolnuje hlienova zatka, ktora dovtedy stazuje prechod spermiam 😕 ... jednoznacne trea ist k dokimu

riana12
18. júl 2009

monika, ved jej jedna zacala pred 14 dnami, nie? a to, ze len pred casom skoncila, nic neriesi. ked nie su hormony ok, tak kludne moze MS dojst aj takto skor... ved su zeny, ze maju uplne rozhadzane hormony prip. je problem aj niekde inde a krvacanie maju vkuse aj niekolko tyzdnov...

monika0001
18. júl 2009

no aj ja by som sal.. Miri?
poôjdeš?

zuzanockamt
18. júl 2009

moze to byt kadeco veru 😕

monika0001
18. júl 2009

Miri kde si sa nám vyparila?

mscat
autor
18. júl 2009

riana:noo to by už byla třetí ms do měsíce ☹ ale už nic už nekrvácím..zatím teda.podbřišek už dal taky pokoj..zvláštní.jen vlastně ráno trošičku hnědé zašpinění,pak bolest podbřišku a nafouklé břicho jak na ms,odpolední sexík...noo a při něm se rozjelo trošku krvácení.ale ne moc jen tak na jednu intimku. a pak akorát když jsem šla na wc tak na papíře.
tak nechápu ☹ můj graf:http://www.fertilityfriend.com/home/2843cc
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/us...

mscat
autor
18. júl 2009

moni:spisovala jsem 🙂
nee holky nepujdu k dr.zatím 😒 🙂
riana:asi máš pravdu..mám nasazené prášky provera..zřejmě to mám uplně rozházené.ale ms jsem měla 25.6-29.6 slabounkou po těch práškách..potom se dostavila ta pořádná ms ale už po 12ti dnech no a ted po 14ti asi nebo to je zmatek 😝 ale zatím jak říkám,ted je klid 🙂 😝

až do září mám brát tu proveru každý 17dc po dobu deseti dnu jenže od čeho to mám počítat když ani 17dní od ms neuběhne 🙂

monika0001
18. júl 2009

Miri - m.o.n.i.k.a. je u nás v téme... konečne zasa... sa ozvala... 😉

mscat
autor
18. júl 2009

super 🙂

riana12
18. júl 2009

mscat, treba zbehnut za dr., ze mas s krvacanim problem...hm?

mscat
autor
18. júl 2009

riana:já si myslím že by mě poslal zpátky dom už asi naštvaný 🙂 😒 ...mám právě ty prášky na upravu ms a zatím jsem je brala jen jednou víš,zkusím ted ještě další várku budu to brát od té poslední silné ms ,a kdyby to tak bylo i potom tak určitě zajdu.už sem mu i volala nedávno,právě jsem byla u něj na začátku července hned po té slabé ms,a za dva dny mi vlastně začla ta pořádná tak jsem se s ním domlouvala jak to mám teda brát ty prášky řekl že když to je takto tak ten 17dc.a že uvidíme.ale dnes mě to zarazilo ☹ tak to ješte zkusím... 🙂

riana12
18. júl 2009

ved este uvidis, co to urobi zajtra 😉
a preco by mal byt doki nastvany? ved je predsa od toho, aby ti pomohol, ked mas poblem.