Kto chce pribrať?

marika1230
25. nov 2013

ahojte.vacsina zien tuzi po tom ze by chcela schudnut,ja zas naopak chcem pribrat.mam 2 deti asi 50kg,vyzeram ako studentka nie ako matka.mne to osobne tak nevadi ale druhy sa cuduju ze som strasne chuda 😒 neviete poradit nejake vitaminy.....teraz este kojim tak neviem ci take su

hradnapani
25. nov 2013

@marika1230 ak to tebe nevadi, tak absolutne nie je co riesit. 50 kg je myslim uplne v pohode hmotnost, je to moja meta, dosiahnut aspon tolko. Ja som to uz prestala riesit, naco. Pokial sme zdrave a nie je to chorobna vychudnutost, tak si tu hmotnost vazme taku aka je. Myslim, ze vekom priberieme, mozno nam to bude aj nemile.
A ludia si vzdy najdu dovod na poznamky - ked priberies, budu hovorit, ze ako si pribrala, rozumej stucnela 😉

babulka82
25. nov 2013

@marika1230 ja som na tom tak isto 🙂 a tiež mi niekedy vadi že to ludia riešia. 😠 kolko meriaš?

marika1230
autor
25. nov 2013

@hradnapani takto mas pravdu ludom nevyhovejes

marika1230
autor
25. nov 2013

@babulka82 ja mam 160cm,ked som bola tehotna tak sa mi pacilo ked som priblala aj na tvari som lepsie vyzerala 😉 no po porode vsetky kila zmizli 😒

hradnapani
25. nov 2013

@marika1230 mas pravdu, na tej tvari to je hned najlepsie vidno 🙂
ale to si este dobra, ja som trochu vyssia,ale mam menej kil ako ty. Nastastie, rebra mi netrcia, ale aj tak. Ja ta chapem. Ale radu nemam. Vyskusala som vselico, bezvysledne. Jedine, kedy som vedela pribrat, boli letne prazdniny, ked ma vykrmovali babky a vegetila som. (po tyzdni v skole, boli tazko nahromadene dve kila fuc). To teraz absolutne nehrozi, mozno uz nikdy 😅

dai
25. nov 2013

@marika1230 hm... mne to pride ako normalna hmotnost na tvoju vysku... ja mam 162 ; asi 52-53 kg ale vidim ze este kopu tuku - tych 50kg je moja normalna hmotnost - a teda som skor zena krv a mlieko ( prsia Ccka, boky 94cm ) ako nejaka vychrtlina...
ty asi skor mas taky typ postavy ze posobis chudo, ale s tym asi nic nespravis...

alex31
25. nov 2013

@marika1230 .... tak ako tu uz napisali ... si so sebou spokojna ??? Tak to neries ... ani nevies kolko zien by s tebou hned menilo 🙂 ..... ak trochu potesi ja mam tiez 160 cm a vahu 47,8kg a som maximaaaaalne spokojna .... aj ked okolie vravi ze mam pribrat ... hlavne moja mama .. ta by ma asi najradsej videla s minimalne aspon 60 kg 🙂 🙂 🙂 ... mozno by som ti odporucila ani nie pribrat ale skor spevnit viac svalstvo aby sa pekne rysovalo a to aj potom lepsie vyzera ako ked pozries na nejake ze naozaj vychrtlinky ... kost a koza bez tuku ale aj bez nejakych svalov .... 🙂

maribell
25. nov 2013

@marika1230 ahoj ja mam to iste... 164cm a 48 kil ...hlavne svokrovci mi stale vycitaju ze som podvizivena a nic nejem (co samozrejme nieje pravda 😠 ) .. hneva ma to ale ze by som kvoli tomu chcela nasilu priberat? 😀 pff ..ja nemozem tvrdit ze som spokojna lebo stale sa mi nezda moj zadok.. zislo by sa este trochu z neho zhodit... ale tak dajme tomu ze ja som spokojna..manzel je spokojny tak co riesit? ... ja som v tehotenstve pribrala 8 kil a aj to uz som vyzerala jak vzducholod 😀 a este k tomu ten zadok..mno hruuza ..som rada ze to vsetko zislo dole..🙂 ale ked si spokojna ty a manzel..nemas co riesit nazory inych..ci radsej chces pribrat 10 kil aby okolie bolo spokojne ze vyzeras ako matka krv a mlieko a za par mesiacov tu budes pisat diskusiu "pribrala som a manzela nepritahujem" ? ..

marika1230
autor
25. nov 2013

@maribell ved to ked priberiem aj to by bolo zle 😠 mate pravdu zeny kaslem nato ako vyzeram tak vyzeram a komu sa nepaci tak nech namna nepozera 😉

maribell
25. nov 2013

@marika1230 tak to ma byt ..keby vies co ja som si vytrpela pri svokrovcoch ked som bola tehotna... ked som pribrala "iba" 8 kil .. stale do mna hucali ze nic nejem ze som nezodpovedna..a bla bla bla... 😀 ale ich druha nevesta prisbrala 28 kil v tehotenstve...ti museli byt straaaasne stastnii 😀

babulka82
25. nov 2013

@marika1230 aj ja mam 160 a 49kg. Každy to rieši lebo pred po prvom porode som zostala na vahe 62kg a nie a nie schudnut.Teraz po druhom som schudla lebo mam nejake zdr. problemy ale necitim sa zle a už aj papam skoro všetko a pribrat nemožem ,asi to je aj kojenim ovplyvnene to chudnutie u mna.
A ludom nikdy nevyhovieš či budeš tlsta či chuda ,doležite je ako sa citiš a či si zdrava 😉

misacina
25. nov 2013

Ahoj pridaj sa do skupiny ako pribrat na vahe možno tam niečo najdes.

tinkaaa13
25. nov 2013

vyzivovy koktail pridat dva krat denne ku jedlu, napr. ku ranajkam a veceri ,
inak pribera sa tazsie ako chudne,, vlastna skusenost 😉

sashha
25. nov 2013

Mám 26 rokov, 13-mesačného syna a 45kg pri 164cm.... stravujem sa minimálne 5x denne normálnou stravou a po tehotenstve neviem pribrať....

hradnapani
25. nov 2013

@tinkaaa13 aky konkretne mas na mysli? aj by som nieco vyskusala, len by som chcela nieco overene. vdaka 🙂

jeane007
25. nov 2013

ahojte babky ja mam 170 cm a 51 kil od porodu len a len chudnem nedari sa mi pribrat ani kilo proste nic

dejka77
25. nov 2013

Joj tak toto ja riesim uz niekolko rokov 🙂 . U mna konkretne zabralo ked som odisla do zahranicia. Neviem ci to bolo trochu odlisnym jedlom, ale podarilo sa mi pribrat. Aj ked je pravda, ze som sa fakt snazila. Potom sa to cele pomenilo, zase som zhodila nejake kila, akosi som nemala chut do jedla, potom prisli tehotenstva pocas ktorych som pribrala. Po tomto druhom mi ostali nejake kila navyse a som viacmenej spokojna.
Hladala som na nete nejake zdrave jedla, z ktorych sa pribera. Su to napr. orechy, ovocne dzusy, susene ovocie, syry, guacamole, dokonca aj quinoa lebo ma vela kalorii. Mozno keby si skusila konzumovat taketo nieco. No a ten kto chce pribrat by mal aj cvicit, netyka sa to len tych co chcu schudnut. Ale ked kojis tak to asi nepojde.

tinkaaa13
29. nov 2013

@hradnapani AHOJ, ja som pila cokoladovy tento : http://dregrt.eu/sk/4-slim-shake-koktajl.html
nezlakni sa je to to pri chudnuti, ja som mala urobene specialne davovanie ku jedlu a pribrala som 4,5 kg 😉 . Pri chudnuti je topreto , lebo ak niekto potrebuje chudnut tak nahradi dve jedla denne. Ja som si to ku klasickym jedlam este pridala, skus, mozno aj Tebe pomoze 😉

miaria1
29. nov 2013

Skus z lekarne Nutridrink alebo Ensure. Su to napoje s vitaminmi, mineralmi a stopovymi prvkami.

bzzzz
29. nov 2013

Ahoj. Ja mam 170 cm a 52 kg. A vsetci mi vravia, ze je az skarede, aka som chuda.. Mne to je jedno. Som rada, ze si nemusim po porode kupovat nove oblecenie, lebo do vsetkeho (samozrejme okrem bluzok - kojim) sa zmestim...Vopcham sa do veci, ktore som si kupila ked som mala 15 a teraz mam 26 rokov 🙂

hradnapani
29. nov 2013

@tinkaaa13 vdaka, vyskusam nieco pospekulovat s takymito napojmi 🙂

inguna
29. nov 2013

Vôbec to nerieš. Ja som na tom tak podobne, mám 54 kg/165 cm, 2 deti /12 a 6 rokov/. Mám 36 rokov. Nikto mi toľko neháda, stále som pre väčšiu cudzích ľudí slečna. Podľa mňa je to super a nemenila by som za nič. No a hlavne šatník plný, tak pribrať už v žiadnom prípade, to by si žiadalo potom nové veci. No musím sa priznať, že keď som raz bola v škole, tak medzi deviatakov som úplne zapadla. Tak to bolo dosť srandovné, lebo učiteľka tak na mňa divne pozerala, že ma nepozná.
Ja mám tiež pravidelnú stravu, vôbec necvičím, ale za to stále veľa chodím pešo, takže pohybu mám dosť.

lucinkaboz
13. jún 2015

spoločnost ma zle nastavene oko...spoločnost rieši kazdy fald navysse,alebo každe vidiace rebro,vykaslite sa na iných,kolko ludi zapada na katalogoveho modelu? hneva ma trochu ,ked mi obezny povie,aka som chudá...ja keby jej poviem,aka si pri tele uz je clovek urazeny.....

lucinkaboz
13. jún 2015

@lucinkaboz a priberá sa dobre,ked si zvysite sacharidy....na večer zaručene musite pribrat