Kto sa rozumie lekárskym správam?

2xmama
10. nov 2022

Dobrý deň, prosím Vás, rozumie sa niekto lekárskym správam? Dostala som lieky na bolesť chrbta a mam užívať železo. Správu mam odovzdať obvodnej, krorá .á DOV. Ďakujem.

terina25
10. nov 2022

@2xmama nie som lekar,ale z toho co som vycitala mas miernu skoliozu. Nic hrozne

2xmama
autor
10. nov 2022

@terina25 dakujem.

zuzap33
10. nov 2022

@2xmama a anemicka, mas malo zeleza. Musis byt unavena a bleda. Zacni jest pestro

miriam11
10. nov 2022

@2xmama rozumie sa lekár

hsjdudhdbd
10. nov 2022

@2xmama mas skoliozu a pri zhorseni stavu ti nebudu robit ziadne interne ani neurologicke aj mna by to domylilo oddychuj nenamahaj sa extra nedvihaj nic tazke. A mierny pokles zeleza aj hemoglobinu ale nic katastrofalne … nemas to interneho povodu ale asi bieco z gynekologickej stranky -myslim znizene hodnoty krvi… takto som to precitala ja ako zdravotna sestra 🙂 neviem ci ti to rovnako vysvetlili alebo len strcili papier co je smutne pretoze clovek ani nevie co snim poriadne je ale nic vazne neboj sa
@2xmama

89michaela89
10. nov 2022

@2xmama jednak mas lahku skoliozu a anemiu ,lekar ju pripisal gynekologickemu povodu- t.j. Napr. Strata krvi pri menstruacii..liecba ako doporucil obvodny lekar, kludovy rezim, ak sa stav nebude lepsit doporucuje neurologicke vysetrenie

2xmama
autor
11. nov 2022

@hsjdudhdbd ďakujem

2xmama
autor
11. nov 2022

@89michaela89 ďakujem