Ktorý zubný lekár v Piešťanoch je najlepší?

gabrielapatrik
8. mar 2013

Dobrý deň milé dámy,
chcela by som Vás poprosiť o radu, či skúsenosť čo sa týka zubára v Piešťanoch...
Ďakujem a prajem Vám pekný deň a všetko krásne k MDŽ 🙂...

tyli
7. okt 2016

@lulua777 dobrých zubárov je veľa, to môžem napísať ktorí, len sú drahí. Momentálne už takmer žiadny zubár nerobí na poisťovňu. Materiál na plomby je drahý, takže tie ceny zubárov sú cca rovnaké všade. žiaľ. keby aspoň ceny úkonov mali preplácané. naposledy som bola so synom u Dr. Čechovej. je super, ale oprava 2 mliečnych zubov - minikazy cca 40 eur a trhanie mliečneho zubu s injekciou 30 eur. takže horor čo to stojí ☹

lulua777
7. okt 2016

@tyli ved toto ja mam znicene snad vsetky zuby a musom najst zubara co je naozaj citlivy dobry a lacny cize sa nahladam 😦😦

tyli
7. okt 2016

@lulua777 skús zubára Klampára. počula som už o ňom chválu. Prípadne dr. Trojan starší. Ja už tam nemôžem ísť, pretože som prešla k inému lekárovi pred 18-timi rokmi a hanbím sa vrátiť.

lukas897
8. okt 2016

Dr Trojan ? Len toho nie bol dobry daavno no potom mi zlomil. tak odvtedy ho mam potialto

lukas897
8. okt 2016

Dr Trojan ? Len toho nie bol dobry daavno no potom mi zlomil zub pri trhani tak odvtedy ho mam potialto

tyli
8. okt 2016

@lukas897 fakt? Fuuu tak to tu v PN uz nie je zubar na poistovnu, ktory by bol aj sikovny ☹ paradox zase ako citam chvalu na zubara, ktoremu ja ani na meno nepridem, taky bol v minulosti sadista a babrak. Ale tak ludia sa menia...

lukas897
8. okt 2016

Ako trhal mi stoličku pichol mi injekciu to ano no aj čakal kym to bude učinkovat no a potom teda išiel na to no jak som videl źe mi kimaca hlavu pri trhani začala ma bolet hlava a ja neviem bola to aj moja chyba možno lebo potom som nechcel spolupracovat potom neviem mal som z neho zli pocit a tak mi tam nechal zub ulomeny aj s koreňom a potom ked sme išli k nemu na preventyvku tak už nebral dalšich ludi že mal plno tak vola bola na Nedorosta mladšieho je to ozaj na urovni zubar perfektne trha zub to ani človek neciti citlivy je k pacientomno chybicka je že ked da blombu tak mi ta blomba v kratkom čase vypadne ale to všetkym v našej rodine ono mame problemi s dasnami tak možno preto vypadava blomba a Nedorost starši to neviem ale Mamka k nemu chodila a mi nespominala že by bol nejaky sadista tiež v pohode no ja som rad že patrim k mlademu istota je istota ono tu to je kolko ludi tolko nazorov odporučam vyskušať a uvidite podla vlastnej skusenosti lebo takto je to naozaj ťažke si vybrať

evullla
2. dec 2016

Ahojte, chodí niekto k MUDr. Moravčíkovej alebo Kašparovej?Aký majú prístup?

katka1389
26. dec 2016

Poradte mi dobreho Zubara v Piestanoch v okoli ale statneho sukromnika nemam dakujem

reso
29. dec 2016

Ahojte vie mi niekto povedať ku kturemu zubárovi patrí ulica M. BELA v Piešťanoch

evita1114
11. apr 2017

Prosim Vás ma niekto skúsenosti s Mudr. Brezovskou? Akékoľvek aj z počutia, dakujem

lenkasvarcova
22. nov 2017

@lubenka78 Mohla by som sa prosim opytat, či je toto tvrdenie stale aktualne?🙂 Hladam si dobru zubarku, kedze som dlho u ziadnej nebola lebo mam strasny strach zo zubarov a potrebovala by som nejakeho ludskeho co by ma za to neodsudil hned.

lenkasvarcova
22. nov 2017

@slimstar Môžem sa spýtať na cenu jednej plomby? a na cenu preventivnej prehliadky 🙂 alebo za co vsetko sa tam plati 🙂

kingule
4. dec 2017

Zdravím , má někdo kontakt na ty ukrajinské zubaře v PN ?

Nebo info o nějakém dobrém zubaři ?

díky

macik34
4. dec 2017

@kingule bola som tam raz. Hrozny zazitok... Jeden nevedel opravit zub a druhy nesmel trhat

kingule
4. dec 2017

@macik34
To vážně ? Já na ně slyšel chválu ... Kam chodíš teda ? Já jsem chodil k Drličkovi , ale protože jsem " bojánek " a p.doktor neměl chuť mi dávat umr.injekce , tak jsem u zubaře už dlouho nebyl a potřebuji . Takže hledám . Pamatuji se , že před cca. 2 roky , když byl Drlička mimo , zastupovala ho jedna paní zubařka ( co měla praxi kousek od něj ) - ta byla perfektní , ale nevzal jsem si kontakt a ta ordinace tam už není .

macik34
4. dec 2017

@kingule Smile clinic na Teplickej. Chvalu?? Ja by som ich nenazvala vobec doktormi. Ak teda myslime zubnu pohotovost a ordinaciu na Nalepkovej ulici. Uz som cca 2 roky nebola. Inak v tom case bol inzerat na Profesii, ze tam primu zubara aj studenta bez praxe.. Neviem, ci je vobec prevadzkovatel lekar

kingule
6. dec 2017

OK diky za info . Dostal jsem ještě pozitivní referenci na p. doktorku Markovičovou z Moravan . Má někdo zkušenosti ?

díky

ivus5
25. jan 2018

Našli ste dobrého a nie drahého zubára? My sme v Eurodente, doktor fajn, no ceny sú veľmi vysoké.

lulua777
26. jan 2018

@kingule ak myslite mariu ta je vraj uzasna ale ma plno super ceny aj pristup len neberie 😣

filomenahh
10. apr 2018

Dobrý deň ja by som Sa chcela spýtať či má niekto skúsenosť so zubárom z Piešťan s Ukrajincami ak áno ďakujem euro dent

ivus5
10. apr 2018

@filomenahh sú výborný, no drahý lekár, majú svoje ceny, nejdú cez poisťovňu, manželovi čistili kanáliky a dávali dáky štuplík a nechal tam viac ako 300 eur za 1 zub a keď povedali, že korunku a opýtal sa koľko bude stáť korunka, tak do 400€

macik34
10. apr 2018

@filomenahh uz som pisala. Pohroma. Urcite nesplnaju nase podmienky na zubarinu! Je tu na MK viac falosnych profilov s jednym prispevkom. ....

filomenahh
11. apr 2018

@ivus5 ďakujem pekne lebo ani jeden zubár dobrý a lacný má všetko plne a toto mi zostala jediná možnosť len som nevedela....aký sú a ako cenovo ale dnešnej dobe už neni nikto lacný si myslím

skrivulka
11. apr 2018

@macik34 Pokiaľ ste nemala osobnú skúsenosť, tak by ste niečo také ani nemala napísať, pretože zavádzate ľudí. Sú to oveľa väčší odborníci, ako kdejakí naši slovenskí "zubári". A ak je Vaše stanovisko takéto kvôli národnosti, tak je to veľmi nesprávny pohľad.

macik34
11. apr 2018

@skrivulka ja nikoho nezadzam. Mam dokaz nejeden! Jeden s panov doktorov mi rozvrtal zub a 3x po sebe rentgenoval. Nnakoniec povedal, ze ho nevie opravit. Islo o cistenie 3 kanalikov. Tak som mu povedala, nech ho vytrne. A on na to, ze nemoze!!!! Ze musi prist iny zubar chirurg, ze on zuby netrha. Cela ubolena som isla zubarke o kusok dalej. Ta len rukami zalomila a tiez povedala, ze tam nemam ist. V tom case prebiehal aj nabor istej firmy na tychto lekarov....... Nemam problem s ich narodnostou ale odbornostou. A preco by som to nemala pisat??

macik34
11. apr 2018

@skrivulka a zabudla som dodat, ze to bola samozrejme moja skusenost. Mam doma snimky a vypis. Staci si pozriet majitela firmy, nie je zubar... ale o radsej nepisem... tu na MK maju bud neaktivne konto alebo 2-3prispevky ludia, ktorych sa na nich pytaju alebo ich chvalia. Reklama? Neviem... No skuste si tam ist so zavaznym problemom

skrivulka
12. apr 2018

@macik34 Áno, majiteľ nie je lekár, ale majú garantov zubárov, ktorí to tam vedú. Ja mám opačnú skúsenosť, samozrejme nie je zubár ako zubár. To platí o "našich" zubároch ako aj o tých z iných krajín. Nechcela som sa Vás dotknúť, ale keďže tam pracuje viacero zubárov, nie je fér, aby ste ich hodili do jedného vreca. Toľko môj názor.

macik34
12. apr 2018

@skrivulka tiez nie je fer, aby robil zub lekar, ktory ani nema opravnenie na trhanie. Nie sme pokusny kralici

skrivulka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz